Gwiazdy

Katy Perry pokazała ciało po ciąży. Jak wygląda gwiazda 5 dni po porodzie?

Gwiazdy

Ogromny dystans do siebie zaprezentowała Katy Perry. Amerykańska piosenkarka 26 sierpnia powitała na świecie swoją córeczkę Daisy. Kilka dni po porodzie gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie w bieliźnie laktacyjnej. Fotkę opatrzyła zabawnym komentarzem.

Katy Perry prezentuje ciało po porodzie

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Nowym Jorku odbyło się wręczenie nagród MTV Video Music Awards. Ceremonia odbyła się online, ale gwiazdy chętnie pokazywały w sieci, jakie kreacje przygotowały na tę galę, oznaczając stylistów, fryzjerów i makijażystów.

Podobnie zrobiła Katy Perry. Prezentując swoje przygotowanie do uroczystości MTV VMA wykazała się jednak dużą dozą humoru. Wokalistka 5 dni po tym, jak urodziła córeczkę, wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozowała w staniku dla karmiących kobiet.

Jako twórców makijażu i uczesania młoda mama oznaczyła "exaustion", czyli wykończenie, wyczerpanie. Fotka zrobiła furorę wśród internautów, którzy docenili dystans, z jakim podchodzi do siebie Katy.

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Informacją o narodzinach córki szczęśliwi rodzice szybko pochwalili się w sieci. Oboje opublikowali zdjęcie małej Daisy. Z okazji jej narodzin gwiazdorska para postanowiła wesprzeć UNICEF, tworząc specjalną zbiórkę.

Wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu, jak nasz. Społeczności na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec. Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych z powodu zwiększonego braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom. Jako Ambasadorzy Dobrej Woli UNICEF wiemy, że UNICEF jest na miejscu i robi wszystko, aby każda przyszła mama miała dostęp do wyszkolonego pracownika służby zdrowia i dostępu do opieki zdrowotnej wysokiej jakości (...) Wspierając ich, wspierasz bezpieczny start w życie i wyobrażasz sobie na nowo zdrowszy świat dla każdego dziecka

- czytamy na Instagramie.

Katy Perry i Orlando Bloom planują wychowywać córkę w Wielkiej Brytanii. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości