Gwiazdy

Katarzyna Zielińska na jednym zdjęciu zobrazowała życie matek. Fani: "My kobiety mamy za dużo na głowie"

Gwiazdy

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym odzwierciedliła typowy dzień z życia mamy. Jak przyznała, miała wiele planów, jednak szkolne obowiązki dzieci wykończyły ją na tyle, że zamiast upieczenia ciasta i romantycznej kolacji, wybrała sen. Do tego samego problemu przyznały się również fanki.

Katarzyna Zielińska o macierzyństwie

Katarzyna Zielińska znakomicie łączy życie zawodowe z osobistym. Aktorka stale występuje w teatrze, gra w produkcjach telewizyjnych, a także wraz z mężem wychowuje dwójkę dzieci. Niestety błogi czas wakacji dobiegł końca, a przed maluchami pojawiły się nowe obowiązki. Gwiazda opublikowała więc w sieci wymowne zdjęcie i opatrzyła je opisem. Jak przyznała, nie jest łatwo pogodzić macierzyństwo nawet z przyziemnymi domowymi pracami. Kasia mimo planu na sprzątanie, pieczenie i czytanie książki, ostatecznie wybrała najprzyjemniejsze rozwiązanie – sen.

A miałam zrobić pranie, upiec ciasto, zjeść romantyczną kolację i poczytać… Zdjęcie z wczorajszego dnia. Pierwszy dzień szkoły i przedszkola - też Was pokonał?

– dodała.

Fani rozumieją problemy Katarzyny

Pod postem Katarzyny pojawiło się wiele komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że już od pierwszego września walczą z podobnymi kłopotami. Mamy przejęte swoimi pociechami, próbują pocieszać, wspierać i pomagać uczniom w obowiązkach. Ostatecznie panie same padają ze zmęczenia po całym dniu biegania.

- "Normalka. Jeszcze 18 lat" – napisała Agata Młynarska. "Jedno w szkole, dwójka w przedszkolu (z czego jedno rozpoczyna przygodę w Maluszkach), a ja wróciłam do pracy…aaa i jeszcze dziś od 17 dwie przedszkolne wywiadówki…wyglądam dziś jakbym wpadła do pralki z funkcją podwójnego wirowania", "SZTOS! Należy się medal!!! Cała szczera prawda!!! Ja też wymiękłam: "Mamo te spodnie są za czarne, w tej bluzce nie pójdę; gdzie jest mój piórnik"... itd. Narobiłam kanapek- zapomnieli, nowych butów nie nałożyli, bidony- pomylili...brak słów. My Kobiety mamy za dużo na głowie!!!" - pisali fani.

Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska o swoich starych zdjęciach: Nie zapominam o przeszłości. Byłam bardzo kolorowa

Zobacz także:

Marcin Prokop ruszył na pomoc swoim fankom. "Nawet patrol policji obojętnie przeszedł obok"

Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu. "Przepraszam wszystkich"

Sławomir Mrożek we wspomnieniach żony. "Gdy zmarł, poczułam, że nic więcej mi nie zostało"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości