Gwiazdy

Katarzyna Glinka: "Od dziś jestem zajęta byciem sobą"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dzień Dobry TVNKatarzyna Glinka

Katarzyna Glinka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym poruszyła ważny temat. Aktorka przyznała, że niedawno miała okazję brać udział w wykładzie dotyczącym kobiecej siły. Jak się okazuje, to my same najczęściej podcinamy sobie skrzydła. Dlaczego?

Katarzyna Glinka o kobiecej sile

Kobiety mają moc, to już pewne. Potrafimy poradzić sobie z wieloma trudnymi sytuacjami i dzielnie dźwigamy codzienne obowiązki, nie poddając się do ostatniej chwili. To, co jednak najbardziej podcina nam skrzydła, to samokrytyka i kompleksy. Niedawno temat ten rozwinęła w mediach społecznościowych Katarzyna Glinka. Aktorka opublikowała w sieci post, gdzie przyznała, że same odejmujemy sobie i porównujemy się z innymi.

Wzięłam ostatnio udział w wykładzie dla kobiet o kobiecej sile. Okazuje się, ze najczęściej same sobie podcinamy skrzydła!!! Bo albo jestem za niska, albo za chuda, albo na coś za stara, albo nie mogę czegoś zrobić, bo mam dzieci, albo jestem zbyt nerwowa, albo za spokojna, żeby podjąć wyzwanie, albo to nie ten moment, bo właśnie urodziłam dziecko i co inni powiedzą. Albo jestem nie dość dobra, albo jestem zbyt smutna lub za pewna siebie… Wkładamy sobie tego całe kopy to głowy i wciąż się do kogoś porównujemy

Aktorka podkreśliła też, że sama postanowiła zmienić coś w swoim życiu, gdyż pragnie po prostu być sobą i akceptować wszystkie swoje wady i zalety. - Wyłączam się na chwilę. Chcę być ze sobą TAKĄ, JAKĄ JESTEM- czyli różną - bo mam różne oblicza. Nie chcę tracić czasu na spełnianie oczekiwań innych. Od dziś jestem zajęta byciem sobą – wyjaśniła.

Katarzyna Glinka o samoakceptacji

Pod nowym postem aktorki natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali jej rację i dodali, że również pracują nad pokochaniem siebie i samoakceptacją. Wśród wielu opinii nie zabrakło także kompletów. Internauci docenili piękną i naturalną urodę Kasi.

- "Piękne słowa", "Mądrze napisane", "Ja już jakiś czas temu do tego doszłam i dobrze mi z tym" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości