Gwiazdy

Katarzyna Glinka w samotnej podróży. Z kim miała randkę?

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka uwielbia podróżować. Radość sprawiają jej zarówno romantyczne wyjazdy z partnerem, jak i samotne wycieczki. Tym razem aktorka wolne chwile spędza na urokliwej Sycylii. Aktorka ujawniła, że wykorzystała je na randkę. Z kim?

Katarzyna Glinka podróżuje sama

Katarzyna Glinka jest lubianą aktorką teatralną i filmową. Pojawiła się w takich produkcjach jak "Och, Karol 2", "Wkręceni" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma syna Filipa. Od 2019 roku zaręczona jest z Jarosławem Bienieckim, a ich synek Leo kończy w przyszłym roku dwa latka.

Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia. Niedawno wybrała się w samotną podróż na Sycylię, z której dodaje w mediach społecznościowych piękne zdjęcia.

Katarzyna Glinka na Sycylii

Aktorka zamieściła fotkę z Sycylii. Widzimy ją w pięknej, wąskiej uliczce. Ubrana jest w jeansowe spodnie i bordowy podkoszulek.

- Wąskie uliczki, katedry i kafeterie. Miałam przerwę w zdjęciach – wykorzystałam ją na "randkę ze sobą". Było BOSKO!!! - napisała na Instagramie. Jednocześnie spytała swoich obserwatorów: - Lubicie sami podróżować? Zdania na ten temat są podzielone. - Ja często sama podróżuję i nigdy nie czuję się sama - przyznała jedna z internautek. - Kiedyś lubiłam, ale teraz nie wyobrażam sobie jechać sama - stwierdziła inna.

Fani pozostają pod wrażeniem urody aktorki. "Piękna kobieta w pięknym kadrze", "Śliczna i boski widok" - czytamy pod zdjęciem. Niektórzy nie mogą jednak uwierzyć, że gwiazda naprawdę jest w podróży sama. - Ale fotki ktoś cykał - zauważył jeden z nich. - Zaczepiam ludzi na ulicach - odpowiedziała Katarzyna Glinka.

Zdjęcie skomentował też narzeczony aktorki. "Koniec tego dobrego, od jutra randki ze mną".

Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka. Zobacz wideo:

Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka
Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości