samotne podróżowanie

  Przemierzają świat za darmo lub za drobną opłatą. Jak wynika z doświadczenia Sylwii Miezio i Magdaleny Winek, autostopowiczek, kobietom o wiele łatwiej jest znaleźć podwózkę niż mężczyznom.

  Dokąd udać się w samotną podróż?

  Z kim miała randkę?

  "We dwoje raźniej" i "w grupie siła" – te dwa powiedzenia odzwierciedlają założenie, że najlepiej i najprzyjemniej jest robić coś razem, z innymi ludźmi. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdów. Okazuje się jednak, że podróżowanie samemu również może być bardzo przyjemne.

  Beata Pawlikowska bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych podróżniczek. Choć nieustannie zachęca ludzi do odwiedzania nowych miejsc i poznawania innych kultur, sama nie zawsze przywozi pozytywne wspomnienia. W najnowszym wywiadzie wyznała, że była więziona w Indiach i nie wiedziała, czy uda jej się wrócić do domu.

  Karolina Pisarek niedawno znalazła się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Modelka nieustannie realizuje także nowe intratne kontrakty i zlecenia. W Dzień Dobry TVN ujawniła, że - mimo sukcesów w karierze - w życiu osobistym przeżywała dramatyczne chwile. By odnaleźć siebie, wyjechała na Bali.

  Mariusz Radyko 10 lat temu zrezygnował z pracy w Polsce i wyprowadził się na Bali. Tam się zakochał się i założył rodzinę. Jak wygląda wspólne życie Mariusza i Eunike? Co Polak robi na wyspie?

  Dokąd w Wielkanoc wybiera się Kayah? Wypoczynek w egzotycznym miejscu, a może zawodowe obowiązki? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Kayah przyznała, że "świętem dla niej jest też muzyka". Co to oznacza?

  Wiele osób nie wyobraża sobie urlopu bez drugiej połówki. A tymczasem taki wyjazd nie tylko pozwala odpocząć, ale także może mieć zbawienny wpływ na związek. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry Wakacje: wokalistka Natalia Przybysz, psycholog biznesu Miłosz Brzeziński i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka?

  Samotny mężczyzna w podróży nie dziwi już nikogo, ale kobieta wywołuje konsternację. Mimo to coraz więcej pań z własnego wyboru wyruszają w samotną podróż. Są wśród nich: dziennikarka Julia Lachowicz i autorka książek podróżniczych Marzena Filipczak. Gościliśmy obie panie w Dzień Dobry TVN. Czy samotne wyruszenie z domu oznacza rzeczywiście samotne podróżowanie? Jakie są plusy, a jakie minusy takiego rozwiązania? Czy takie podróżowanie jest niebezpieczne?