Kasia Bujakiewicz przeprowadziła się do Lublina. Co tam robi? "Uprawiam triathlon - pranie, sprzątanie, gotowanie"

Kasia Bujakiewicz odzyskała rodzinę w Lublinie
Popularna aktorka Katarzyna Bujakiewicz przewróciła swoje życie do góry nogami. Urodzona poznanianka, za sprawą męża przeniosła się do Lublina. Tam zaangażowała się w pomoc potrzebującym m.in. chorej na SMA Ninie Słupskiej. Co ją do tego skłoniło?

Przeprowadzka do Lublina

Katarzyna Bujakiewicz w zeszłym roku podjęła spontaniczną decyzję o przeprowadzce. Pewnego dnia aktorka wraz z córką odwiozła męża do Lublina. Właśnie tam jej ukochany, Piotr Maruszewski, otrzymał pracę jako trener w uniwersyteckim klubie sportowym. Pod swoimi skrzydłami miał m.in. zdolną płotkarkę Karolinę Kołeczek. Wizyta dziewczyn jednak nieco się przedłużyła.

- Złapała nas pandemia w Lublinie i zostaliśmy z mężem. To tak naprawdę córka nas zaprzyjaźniła z cudownymi ludźmi, którzy nas otoczyli opieką. Zorganizowali nam miejsce, gdzie teraz mieszkamy. Nagle się okazało, że ten Lublin jest tak serdeczny. Ola się zakochała w tym miejscu. Myśmy wszyscy tam odzyskali życie – powiedziała.

Praca, pasje i obowiązki

W Lublinie mąż Katarzyny Bujakiewicz zajął się trenowaniem swoich podopiecznych, a córka poznała nowych przyjaciół i odkryła pasję do koni. Co w Lublinie robi aktorka?

Uprawiam triathlon, czyli pranie, sprzątanie, gotowanie. Ogarniam codzienność. Jest jej sporo, więc się nie nudzę. Jestem szczęśliwa wszędzie tam, gdzie jest moja rodzina. Zaangażowałam się także w pomaganie, bo to mam we krwi. Jestem w drużynie szpiku od ponad 12 lat i tam nauczyłam się, jak to robić

– dodała.

Aktorka w Lublinie zaangażowała się w pomoc chorej na SMA małej Ninie. Dziewczynka pilnie potrzebuje leku, który może otrzymać na miejscu. Niestety potrzebne są duże pieniądze. Katarzyna Bujakiewicz, chcąc pomoc dziecku, zorganizowała zbiórkę. Na licytację wystawiła swoją czerwoną sukienkę, w której pojawiła się w naszym programie, a także strój żużlowca Janusza Kołodzieja.

- Teraz ruszamy z akcją pomocy Ninie, która jest chora na SMA. Rodzice są z Lublina, napisali do mnie i natychmiast zaczęliśmy działać. Ja witam serdecznie wszystkie dzieci z SMA, czerwony dywan będę rozkładać, bo w Lublinie ten lek - powiedziała.

W Lublinie odzyskała rodzinę, a także zaangażowała się w pomoc potrzebującym. Zobaczcie, jak wygląda nowe życie Katarzyny Bujakiewicz.

Zobacz także:

Bartłomiej Topa w nietypowym wydaniu. Półnagie zdjęcie zaskoczyło fanów. "To jest hit"

"Tysiące dzieci na Ukrainie te święta spędzi bez ojców, którzy oddali życie za kraj". Pokażmy, że o nich pamiętamy

Jak mądrze kupować i przechowywać jedzenie? Katarzyna Bosacka: "Namawiam, żeby zamienić plastik kuchenny na szkło"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości