Katarzyna Bujakiewicz

  Katarzyna Bujakiewicz

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy istnieje życie towarzyskie poza Warszawą. Katarzyna Bujakiewicz przyznała, że w Poznaniu nie ma paparazzi, więc można sobie na więcej pozwolić. Bartek Jędrzejak, który z racji swojej pracy dużo po Polsce podróżuje, przyznał, że życie towarzyskie w innych miastach kwitnie. Choć jak dodał, wiele miejsc się na Warszawie wzoruje.

  Katarzyna Bujakiewicz wzięła ze swoim długoletnim partnerem sekretny ślub. Jak udało im się zachować tę uroczystość w tajemnicy? Długo ją planowali? Czy córka pary sypała kwiatki podczas uroczystości? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Bujakiewicz znana jest ze swojej miłości do sportu. Jej partner, a od niedawna także narzeczony, jest trenerem przygotowania fizycznego. Odwiedziliśmy parę na sali treningowej. Jakie ćwiczenia wykonują i polecają o poranku? Dlaczego Kasia nie biega już na długie dystanse? I jak to było z tymi oświadczynami, do których podobno, przymusiła Piotra Maruszewskiego Agnieszka Jastrzębska? Z Kasią i Piotrem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Katarzyna Bujakiewicz była jedną z najbliższych przyjaciółek Ani Przybylskiej. Spędzały ze sobą sporo czasu. Jak Kasia wspomina te chwile? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, jak Jarek Bieniuk reagował na przyjaźń dziewczyn.

  Z okazji jubileuszu Drużyny Szpiku gwiazdy, które są jej członkami uczestniczyły w sesji zdjęciowej na stadionie w Poznaniu. Jak trafili do fundacji i dlaczego postanowili zostać dawcami? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Katarzynę Bujakiewicz, Magdalenę Steczkowską, Grzegorza Skawińskiego, Tomasza Zimnocha, Bartka Jędrzejaka, Katarzynę Wilk i Meza. Jak długo działają na rzecz fundacji?

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  Katarzyna Bujakiewicz rzadko chodzi na pokazy mody. Dotychczas była tylko na trzech takich wydarzeniach. Aktorka wspiera przede wszystkim projektantów pochodzących z Poznania. Dlaczego? Z Kasią Bujakiewicz rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dzisiaj wielki finał Małych Gigantów. W Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorkę programu Katarzynę Bujakiewicz, która podsumowała drugą edycję programu. Zdradziła również, co nas czeka w ostatnim odcinku i jak ją zmienił udział w programie.

  W kinach można już obejrzeć komedię romantyczną "Planeta singli", w której jedną z ról zagrała Kasia Bujakiewicz. I właśnie na planie tego filmu aktorka spotkała przemiłego i bardzo przystojnego Szymona. W czasie pracy coś musiało między nimi zaiskrzyć, ponieważ od tego czasu są nierozłączni. Przyszli nawet razem do Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o wspólnej pracy. Kasia zdradziła nam również, że to właśnie z nim, a nie z narzeczonym ma zamiar spędzić walentynki.

  W nowej edycji "Małych Gigantów" Katarzyna Bujakiewicz zasiądzie w jury. Dziennikarka Dzień Dobry TVN za kulisami show zapytała aktorkę o to, jaką jest mamą. Czy pozwala swojej córce malować do przedszkola paznokcie czy jest raczej "złym policjantem"?

  No i stało się. Piotr Maruszewski, pod wpływem nastawionego przez nas "społeczeństwa", wyciągnął rodowy pierścionek zaręczynowy swojej mamy i wręczył go Kasi Bujakiewicz. Wzruszonej Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedziała o okolicznościach swoich zaręczyn. To teraz czas pociągnąć ten temat - społeczeństwo i Dzień Dobry TVN domagają się wesela ;)

  Po premierze filmu "Kochaj i rób co chcesz" do Kasi Bujakiewicz z propozycją współpracy zgłosiła się niemiecka wytwórnia płytowa. Niemcy chcieli zrobić z niej produkt pt. "Britney Spears". Niestety nagrali z nią tylko jedną piosenkę. O powodzie zerwania współpracy Kasia powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Niedawno Katarzyna Bujakiewicz skarżyła się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że nie otrzymała jeszcze pierścionka zaręczynowego od swojego partnera. To publiczne wyznanie spowodowało, że "społeczeństwo zaczęło się martwić" tą sytuacją. Od tego czasu Kasia i Piotr otrzymują maile z pomysłami na zaręczyny. Czy skorzystają z porad? A może Kasi znudzi się czekanie na oświadczyny obecnego partnera i poczeka na oświadczyny Piotra Adamczyka, którego uwielbia :)

  Podczas wielkiego świątecznego koncertu dla M. wystąpiło wiele gwiazd. Obok aktorów grających w drugiej części "Listów do M." na scenie pojawili się m.in.: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Hyży, Ania Rusowicz i chór Sound'n'Grace. Artyści wykonali najpiękniejsze świąteczne standardy. Za kulisami koncertu zjawiała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, by zapytać gwiazdy o wrażenia z występu.

  Druga część Listów do M szturmem weszła na nasze ekrany i podbiła serca widzów. Zanim jednak do tego doszło dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska była na planie filmu. Czy Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Perchuć wierzyli w świętego Mikołaja? Co ostatnio zszokowało córeczkę Tomka Karolaka? I kiedy skończyło się dzieciństwo Kasi Bujakiewicz? Aktorka powiedziała również o trudnym i wstydliwym dla siebie temacie.

  Katarzyna Bujakiewicz poskarżyła się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że jej partner nadal jej się nie oświadczył. Piotrze, apelujemy do Twoich uczuć - oświadcz się wreszcie Kasi. Jeśli tego nie zrobisz, to podczas każdej premiery kolejnej części Listów do M. będzie Ci to wypominać ;)

  Niedawno aktorka Katarzyna Bujakiewicz zmieniła swój wizerunek. T-shirty zamieniła na gustowne, kobiece stroje. Dlaczego? Co z tym wspólnego mają "Mali Giganci"? Czy planuje ślub? Zobaczcie, co powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  W wiosennej ramówce TVN znalazł się nowy program "Mali Giganci". To talent show, którego gwiazdami są najzdolniejsze dzieci z całej Polski. Będą oceniane przez Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego i debiutującą w roli jurorki Katarzynę Bujakiewicz. Program poprowadzi Filip Chajzer. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Kasię Bujakiewicz, Piotra Rubika, który jest jednym z opiekunów dzieci oraz uczestniczki programu: Małgosię Mundzik i Maję Hołowacz. W jakich kategoriach będą rywalizować dzieci? Co jest największym wyzwaniem w tym programie? Jak dzieci radzą sobie z poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego? Pierwszy odcinek show zostanie nadany już dzisiaj o godz. 20:00.

  W kuchni Dzień Dobry TVN od rana krzątała się aktorka Katarzyna Bujakiewicz, która przygotowała: śledzie ze śliwkami, pierogi ze śliwkami i sernik żurawinowy! Są tu jacyś amatorzy śledzika? A Andrzej Polan nadzorował proces tworzenia śledzia:) A dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską Kasia oprowadziła po swoim ukochanym Poznaniu.

  Zbliżają święta Bożego Narodzenia, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN nagrała z zespołem LemON, specjalnie dla Was, świąteczną kolędę. Ta wersja kolędy, tylko na naszej stronie, jest wersją dla "grzecznych dzieci". A już w tę niedzielę, w Dzień Dobry TVN, PREMIERA KOLĘDY, w której pokażemy Wam nasze prawdziwe oblicze!!! ;-) Zaś w sobotę zobaczycie, co działo się na planie, podczas nagrywania kolędy. A działo się, oj działo... Podoba się Wam?

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: startujemy z "wysokiego C"! Artur Ruciński - po spektakularnym debiucie w La Scali. Pojedynek mistrzów, czyli Dziarski Dziadek kontra Ewa Chodakowska. Bracia Golec i świąteczny czat z gwiazdą, a na koniec: gdzieś na północy Libanu... w miejscu, któremu daleko do świątecznej atmosfery... Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Kasia Bujakiewicz miała nakręcić film o swojej wieloletniej przyjaciółce, zmarłej niedawno Annie Przybylskiej. Tabloidy już nawet publikowały obsadę filmu. Podobno czekano tylko na zgodę Jarosława Bieniuka - męża aktorki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła u źródła te informacje.

  Fani Natalii Kukulskiej zrobili jej niespodziankę. Stworzyli film, w którym gwiazdy wypowiadają się na temat artystki. Co myślą o Natalii: Łukasz Zagrobelny, Ewelina Flinta, Andrzej Piaseczny, Piotr Tymochowicz, Aleksandra Kwaśniewska, Krzysztof Skiba, Michał Dąbrówka, Ewa Jach, Mietek Szcześniak, Justyna Steczkowska, Ryszard Rembiszewski i Michał Piróg. W studiu Dzień Dobry Natalię gościliśmy ją z najwierniejszymi fanami. Od jak dawna kochają się w Natalii?

  Katarzyna Bujakiewicz w serialu" Lekarze" gra Sylwię – instrumentariuszkę, koordynatorkę na oddziale transplantologii. Piotr Polk gra Krzysztofa Florczyka - profesora doktora habilitowanego medycyny, chirurga ogólnego z nadspecjalizacją w transplantologii. Lekarze walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także o własne szczęście. Bohaterowie grani przez naszych gości w najbliższych odcinkach stoczą właśnie taką „walkę”....

  Często kupujemy różne przedmioty w zakupowym szale i w afekcie. Potem, kiedy przynosimy zakupy do domu, okazuje się, że to, za co zapłaciliśmy nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Czasem mamy je po babci czy dalekiej cioci. Rzeczy brzydkie i nieestetyczne - poprosiliśmy Was o wysyłanie do nas ich zdjęć. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Zobaczcie także, jak Pan POCO radził sobie w naszym studiu.