Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz po raz pierwszy razem na salonach!

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz choć funkcjonują w show-biznesie jako para już od jakiegoś czasu, dopiero teraz postanowili wspólnie wybrać się na branżowe przyjęcie. Dlaczego tak długo z tym zwlekali? Czy w związku z tym towarzyszył im stres? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

(Top) Modelowa para

Oboje są zwycięzcami programu TVN - on szóstej edycji, ona siódmej. Poznali się na jednym z planów zdjęciowych.

Kasia i Patryk są parą od ostatniego finału "Top Model". Była to wtedy wielka tajemnica, swój związek ujawnili dopiero w walentynki 14 lutego.

Para mieszka ze sobą od pół roku. Dla Kasi jest to pierwszy związek, w którym zamieszkała ze swoim partnerem. Jak dodała modelka, wbrew temu co często się mówi, u nich wspólne mieszkanie pozytywnie wpłynęło na ich relację.

Wiele osób zarzuca parze, że jest to jedynie chwyt marketingowy. Jednak oni temu zaprzeczają.

>>>Zobacz też: Czat z Kasią Szklarczyk i Patrykiem Grudowiczem.

Pierwsze oficjalne wyjście

Agnieszka Jastrzębska spotkała Kasię i Patryka na jednej z ostatnich branżowych imprez. Dla modelowej pary było to pierwsze wspólne wyjście na salony. Czy w związku z tym toarzyszył im stres?

Tak to nasza pierwsza wspólna impreza. Po raz pierwszy pozowaliśmy razem na ściance. Decyzja, żeby tutaj przyjść była spontaniczna i trochę się trzęsę ze stresu. Patryk mnie uspokajał. Jest wyluzowany i doświadczony w takich eventach.

-przyznała Kasia w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości