Gwiazdy

Marta Turska. Z „Top Model” na wiochę w mieście

Gwiazdy

Marta Turska. Z „Top Model” na wiochę w mieście

Marta Turska jest byłą uczestniczką programu "Top Model". Obecnie jest etatową Matką Polką, która wychowuje trójkę dzieci. Marta jest również radną w warszawskim Wawrze. Co więcej, prowadzi gospodarstwo!

  • Historia Kopciuszka
  • Miłość od pierwszego wejrzenia
  • Z "Top Model” na wiochę w mieście
  • "Aktywna społeczniara"

Historia Kopciuszka

Marta Turska, niegdyś Marta Szulawiak, to uczestniczka pierwszej polskiej edycji "Top Model". Była jedną z najbarwniejszych postaci telewizyjnego programu. Już podczas castingów wzbudziła kontrowersję tym, że tańczy w nocnym klubie. Jak przyznaje Marta, zmusiła ją do tego trudna sytuacja życiowa.

W ciągu dnia pracowałam jako account manager w agencji badawczej, a w nocy tańczyłam w klubie. Praca na dwa etaty. To etap, który już dawno zamknęłam. Jestem dziewczyną z historią, którą mój mąż zaakceptował. Na pewno mu nie było lekko.

-przyznała była modelka.

>>> Zobacz też: Krzysztof Piątek zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu z Austrią. Piątkomania trwa!

Marta przeżyła bardzo wiele w swoim życiu. W tych doświadczeniach, ale też w wiedzy i doświadczeniu, daje dużą wartość do związku i do budowania rodziny. Tworzymy teraz super związek, mamy trójkę dzieci.

-zaznaczył Mariusz Turski.

>>> Zobacz też: Maciek i Natalia nominowani. Kto odpadnie z Big Brothera?

Miłość od pierwszego wejrzenia

Marta i Mariusz poznali się na imprezie urodzinowej Turskiego. Biznesmen zaprosił na przyjęcie modelki, w tym swoją przyszłą żonę.

Zadzwoniła do mnie koleżanka tuż po finale top model, więc ja byłam taką wschodzącą gwiazdą. Zapraszano mnie na ścianki. Koleżanka powiedziała, że jest jakaś impreza, urodziny warszawskiego biznesmena. Dostałam za wyjście 500 zł. Przyjechała po nas wielka biała limuzyna. Kiedy wszedł do niej pierwszy jubilat najpierw spojrzałam na jego buty. Nie spodobały mi się, ale to był mój Mariunio.

- zdradziła nam Marta.

>>> Zobacz też: To jest moje miasto! Agnieszka Kaczorowska o Warszawie.

Będąc moim prezentem została już moją żoną. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

- przyznał biznesmen.

>>> Zobacz też: Radosław Majdan przeciw homofobii: Środowiska LGBT nie są traktowane po ludzku. 

Mój mąż nawet nie oglądał Top model, myślał, że jestem po prostu prostytutką.

-dodała Marta.

Z „Top Model” na wiochę w mieście

Obecnie Marta razem z mężem Mariuszem prowadzi gospodarstwo. Mają dziesięć kur. Małżeństwo chce być samowystarczalne. Mają swoje jajka, a wiosną i latem Marta i Mariusz uprawiają również owoce i warzywa. Obowiązkami dzielą się po równo. Mariusz otwiera rano kurnik, następnie Marta zbiera z dziećmi jajka.

Hodowla i produkcja żywności jest naszym mini hobby, które pozwala się realizować i dobrze czuć.

-zaznaczył Mariusz.

>>> Zobacz też: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwszą rocznicę ślubu.

„Aktywna społeczniara”

Marta na co dzień wychowuje trójkę swoich dzieci. Jest również radną w warszawskim Wawrze. Jak sam o sobie mówi, jest „aktywną społeczniarą”.

Była modelka ma na siebie mnóstwo pomysłów, które wcale nie są związane z show-biznesem. W mężu ma ogromne wsparcie. Już niedługo Marta planuje otworzyć folwark na warszawskim Wawrze, gdzie będzie hodować kury, kozy, owce oraz inne zwierzęta. Będzie to edukacyjna atrakcja dla całych rodzin.

Zobacz film: Powrót z show-biznesu do normalnego życia. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
2
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0