Gwiazdy

Kasia Sokołowska nigdy wcześniej nie pokazywała tego zdjęcia. "Naturalne, pełne radości"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Kasia Sokołowska poinformowała niedawno fanów, że skupia się na życiu rodzinnym. Gwiazda wzięła sobie do serca swoje postanowienie. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z sesji ciążowej. Fani nie mogą się na nie napatrzeć.

Kasia Sokołowska - ciąża i macierzyństwo

Kasia Sokołowska postanowiła niedawno zwolnić tempo. Ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo intensywne. Trwały nagrania do najnowszej edycji "Top Model". Niedawno celebrytka w szczerym wpisie przyznała, że chce skupić się na domowym zaciszu.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

W lipcu 2022 roku, wraz z partnerem Arturem Kozieją reżyserka pokazów mody przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. - Szczęście - napisała wówczas. Wcześniej Kasia Sokołowska nie kryła, że nie mogła doczekać się, aż maleństwo będzie już z nimi w domu. Zakochani bardzo odnajdują się w roli rodziców. Historia miłości projektantki pokazów mody i jej partnera sięga 2017 roku, kiedy mężczyzna pierwszy raz dostrzegł ukochaną podczas Wigilii w Pałacu Sobańskich. Ta od razu wpadła mu w oko. Z pomocą wspólnej znajomej Artur zaaranżował spotkanie. Para po raz pierwszy spotkała się na randce w ciemno. Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami syna.

Kasia Sokołowska wspomina ciążę

Kasia Sokołowska z dnia na dzień coraz bardziej promienieje, ciesząc się rolą mamy. Gwiazda bardzo długo czekała na tę chwilę, więc nic dziwnego, że chce się nią nacieszyć. Teraz zaskoczyła fanów kadrem znad morza, kiedy jeszcze była w ciąży. - Niepublikowane. Piękny czas - czytamy we wpisie gwiazdy.

Fani wydają się być zachwyceni tym widokiem. - Przepięknie Pani wygląda w tej sukni, aż nie mogę się napatrzeć - napisała jedna z wielbicielek. - Ciąża podkreśla w Kobiecie jej kobiecość jeszcze bardziej. Wszystkiego Wspaniałego! - dodał ktoś inny.

Jak Wam podoba się zdjęcie projektantki pokazów mody?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości