Gwiazdy

Pisarek mówi tak... makijażowi i fryzurze ślubnej. "Ten efekt jest piorunujący"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Pisarek mówi tak… makijażowi i fryzurze
Pisarek mówi tak… makijażowi i fryzurze Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wielki dzień Karoliny Pisarek zbliża się wielkimi krokami. Modelka udała się więc na próbny makijaż i ślubne uczesanie. Na jaką fryzurę się zdecydowała? Jakie trendy obowiązują w 2022 roku? Zobaczcie kolejną odsłonę cyklu Dzień Dobry TVN "Pisarek mówi... tak!".

Karolina Pisarek o ślubnych wyborach

Podczas ostatniego spotkania Karolina Pisarek próbowała wybrać suknię ślubną. Okazało się jednak, że wcale nie jest to takie proste. W końcu każda panna młoda chce wyglądać zjawiskowo. - Te sprawy są nieprzewidywalne. Dlatego że nigdy nie wiesz, na co trafisz. Ślub ma się tylko raz, więc chcę, by ten dzień był wyjątkowy. Dlaczego więc ograniczać się do jednej sukni? - tłumaczyła modelka w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

- W zależności od tego, jaka będzie suknia, to trzeba dopracować fryzurę. Może zacznę od spiętych włosów, a może od rozpuszczonych, a później je zepnę? Kto wie... na pewno w rozpuszczonych będzie mniej wygodnie, a w spiętych będzie można szaleć - dodała.

"Pisarek mówi tak... makijażowi i fryzurze"

Modelka w towarzystwie kamer Dzień Dobry TVN oddała się w ręce specjalistów. O jej ślubną fryzurę zadbał Bartek Janusz, który od dawna pracuje z Karoliną. Jak przyznał, doskonale wie, w czym jest jej dobrze. - To, co mi się u niej podoba, to chęć bycia naturalną - powiedział.

Stylista fryzur zdecydował się na delikatne fale. - Nie było doczepów. Użyłem prostownicy, żeby pofalować włosy zgodnie z naturą, czyli po prosty delikatne fale w dół, a nie hollywoodzkie loki - wyjaśnił.

Za makijaż odpowiedzialna była Marta Iwańska, która zaznaczyła, że doczepiane rzęsy i mocne konturowanie są passé. Ważna jest lekkość i świeżość. - W tym sezonie ślubnym to stawianie na róż - podkreśliła. - Pielęgnacja, naturalne wykończenie skóry, lekkie nawilżające podkłady. Dużo pięknych rozświetlaczy, które ładnie odbijają światło. Świeży róż na kości policzkowej, świeże usta. Lekko wytuszowane rzęsy, podkreślone brwi. I mamy - dodała.

- Ten efekt jest piorunujący - przyznała Sandra Hajduk-Popińska. A czy Karolina jest zadowolona z efektu? - Aż mam łzy w oczach, bo nie mogę uwierzyć, że to wkrótce. Patrząc na to jak mój beauty team mnie zrobił, wiem, że będzie super - zapewniła.

Jakie trendy ślubne panują w tym sezonie? Ile czasu zajmuje zrobienie makijażu i fryzury? Czego nie powinno się robić w dniu ślubu? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości