Gwiazdy

Karolina Kuracińska pożegnała się z programem "Top Model 11". Jak wspomina udział w modowym show?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Karolina odpadła z programu „Top Model”
Karolina odpadła z programu „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pierwsza eliminacja w "Top Model 11" już za nami. Decyzją jurorów przygodę z programem zakończyła Karolina Kuracińska ze Świebodzic. W Dzień Dobry TVN początkująca modelka oraz juror Marcin Tyszka opowiedzieli o wyzwaniach, z jakimi muszą mierzyć się uczestnicy show.

Karolina Kuracińska opuściła "Top Model"

Kolejny odcinek "Top Model 11" dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń. Metamorfozy, sesja zdjęciowa pod przewodnictwem Marcina Tyszki i nieszablonowy pokaz mody - to zaledwie część wyzwań, przed jakimi zostali postawieni początkujący modele i modelki. Niestety nie zabrakło też smutnych momentów. Z programem pożegnała się Karolina Kuracińska.

- To była przygoda, nowe doświadczenie, nowi znajomi (...). Każdy bardzo łatwo nawiązywał ze sobą kontakt. Zżyliśmy się bardzo (...). Wszystkim bardzo kibicuję - zapewniła nastolatka w Dzień Dobry TVN.

Marcin Tyszka o programie "Top Model"

Karolina Kuracińska jako pierwsza zakończyła swoją przygodę z "Top Model 11". Nie oznacza to jednak, że porzuci marzenia o karierze w modelingu. Wręcz przeciwnie, udział w programie może okazać się dla niej przepustką do osiągnięcia sukcesu. Juror Marcin Tyszka nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

- To jest chyba jedyny program w telewizji, po którym uczestnicy zostają w show-biznesie. Z każdej edycji zostaje 5-6 osób, które świetnie sobie radzą - ocenił uznany fotograf.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości