Justin Bieber zaskoczył fanów nowym singlem. To zapowiedź "nowej ery muzycznej" artysty

Justin Bieber już od najmłodszych lat jest obecny w światowym show-biznesie. Zaczynał jako zaledwie 13-letni chłopak, szybko zdobywając popularność i uwielbienie fanów. W pewnym momencie wielu osobom wydawało się, że się pogubił i pochłonęły go imprezy oraz uzależnienia. Dziś jednak jest szczęśliwym mężem pięknej modelki i właśnie zapowiada nowy kierunek w tworzonej przez siebie muzyce.

Nowa piosenka Justina Biebera

Zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy wspólny singiel Justina Biebera z Quavo Intentions pokrył się w Stanach Zjednoczonych ośmiokrotnie platyną oraz trafił na szczyt zestawień Top 40 i Billboard’s Pop Songs, wokalista opublikował teledysk do utworu "Holy" z udziałem Chance The Rapper. Jeszcze przed jego premierą Bieber dodał w mediach społecznościowych zdjęcie z planu i w podpisie zapowiedział "nową erę".

Nowe wideo pokazuje Justina jako pracownika platformy wiertniczej, który zostaje zwolniony z powodu "sytuacji globalnej". Partneruje mu aktor Ryan Destiny, gwiazda serialu "That 70s Show", który gra żołnierza marynarki wojennej. Według "Elle Magazine" tekst piosenki wydaje się nawiązywać do małżeństwa Biebera z Hailey Bieber i tłumaczy, dlaczego zdecydowali się wziąć ślub we wrześniu 2018 roku.

Nowa era w twórczości Biebera

Najbardziej zaskakujące jednak w nowym utworze jest jego brzmienie. Łączy w sobie gospel, muzykę chrześcijańską (która w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle popularna w kościołach) oraz pop.

To taki totalny zwrot akcji w jego karierze. Najpierw było dużym zaskoczeniem, jak się związał ze swoją obecną żoną i chyba na dobrą drogę wszedł. Nie możemy powiedzieć, że obrał złą drogę. (...) Zobaczymy, ile fanów przy nim zostanie

- podsumowała w Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska.

Nowy utwór Justina Biebera:

Justin Bieber ogłosił daty trasy koncertowej. Wystartuje w czerwcu 2021 roku w San Diego. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości