Gwiazdy

Joanna Zwierzyńska o planach na przyszłość: "Moim marzeniem jest zagrać w jakimś hollywoodzkim filmie"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Przez taniec do kina i teatru
Przez taniec do kina i teatru Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNPrzez taniec do kina i teatru

Joanna Zwierzyńska była finalistką programu "You Can Dance". Po finale wyjechała z kraju. Obecnie robi karierę w filmie. Z jakimi gwiazdami miała okazję współpracować? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Joanna Zwierzyńska. Czym się zajmuje?

Joanna Zwierzyńska po finale programu "You can dance" zdecydowała się wyjechać do Monachium. - Moim marzeniem zawsze było studiowanie w prawdziwej szkole tańca współczesnego. I tak się zdarzyło, że dostałam casting do szkoły tańca współczesnego w Monachium. W trzy dni podjęłam decyzję. Spakowałam walizkę, przekonana, że na pewno się dostanę i tak się stało - mówiła Joanna Zwierzyńska, tancerka i aktorka.

Później artystka zdecydowała się przenieść do Londynu, gdzie wróciła do aktorstwa. - Zaczęłam chodzić na warsztaty aktorskie i powoli znowu zaczęłam pracować, jako aktorka - dodała. Z czasem aktorka i tancerka trafiła na plan filmu "Bohemian Rhapsody".

- Poszukiwali tam aktorów [...], którzy są bardzo zdolni ruchowo. Wykorzystywani są do tworzenia różnych scen, gdzie wykorzystywany jest ruch. W trakcie kręcenia filmu "Bohemian Rhapsody" było dużo scen, gdzie były ogromne koncert. Tam potrzebowali tłumu, który się fajnie rusza. Po prostu w dzisiejszych czasach bardziej się opłaca, zamiast zatrudniania tysięcy statystów, wykorzystać aktora zdolnego ruchowo - mówiła aktorka i tancerka.

Joanna Zwierzyńska miała okazję spotkać się na planie filmu "355" z Penélope Cruz. - Muszę powiedzieć, że to było niesamowite przeżycie, ponieważ Penélope Cruz jest jedną z moich ulubionych aktorek. Od dawna ją podziwiam. To było coś niesamowitego, że trafił na ten sam plan - dodała. W filmie Joanna Zwierzyńska była dublerką Diane Kruger.

Joanna Zwierzyńska o planach na przyszłość

- Na pewno chciałabym mocno podziałać aktorsko. Moim marzeniem jest zagrać w jakimś hollywoodzkim filmie, ale też bardzo mocno chcę działać na rynku polskim. Jestem w Polsce bardzo często, jestem otwarta na różne projekty aktorskie tutaj w Polsce - mówiła.

Joanna Zwierzyńska dodała, że także dalej rozwijać się tanecznie. - Niedawno wystartowałam ze swoją platformą taneczno-fitnessową dla tancerzy zouka brazylijskiego - wyznała. Co to za taniec? Dowiecie się tego z dalszej części naszej rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości