Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o miłości po pięćdziesiątce. "Chcemy udowadniać, że jest nadzieja"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Joanna i Rinke świętują pierwszą rocznicę ślubu

Dokładnie 29 września minął rok, odkąd Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie "tak". Teraz po hucznym świętowaniu rocznicy pojawili się w Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swoim uczuciu. Co sprawia, że są ze sobą szczęśliwi?

Miłość Rinke Rooyensa i Joanny Przetakiewicz daje nadzieję

Joanna i Rinke wzięli ślub 29 września 2020 roku. Uroczystość odbyła się w willi projektantki w Konstancinie. Następnie, na początku października zaprosili bliskich do Grecji i tam odbyła się wielka impreza. Media rozpisywały się wówczas o ich bajecznym weselu, na którym królował biały kolor. Od tamtej pory Joanna i Rinke są ze sobą niezwykle szczęśliwi i próżno szukać informacji o spięciach między nimi. Sami wyznali, że jeszcze nigdy nie zdarzyło im się poważnie pokłócić. Teraz chcą udowadniać, że w każdym wieku można znaleźć prawdziwą, wielką miłość.

- My lubimy i chcemy i na pewno będziemy zawsze mówić o miłości, o trosce, o bliskich relacjach. Mamy patchworkową rodzinę, przeszliśmy w życiu bardzo wiele - i razem, i osobno - i chcemy udowadniać na każdym kroku, że jest nadzieja. Że jeżeli tylko mamy w sobie dobre intencje, mamy w sobie wiarę, to naprawdę przed nami jest wszystko, co najlepsze. (...) Pokazując i mówiąc głośno o miłości po 50-tce, dajemy też nadzieję tym, którzy mają dopiero 30 lat czy nawet 40 i mówimy: "słuchajcie, dzisiaj życie jest bardzo długie i bardzo długo jesteśmy młodzi" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Joanna Przetakiewicz.

Sekret związku Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

W naszym programie projektantka stwierdziła, że choć Rinke nieustannie ją zaskakuje niespodziankami z rozmachem, nie to jest najważniejsze. Zapewniła, że największe wrażenie robią na niej szczere słowa miłości oraz okazywanie troski w stosunku do drugiej osoby, a to nic nie kosztuje.

- To, co należy robić, to trzeba rozmawiać i siebie słuchać. Każdy i to absolutnie każdy - bez żadnego ściemniania i opowiadania sobie bajek - może kochać, każdy może być czuły, każdy może mówić troskliwie i każdy może sobie poświęcić czas oraz uwagę - mówiła Joanna Przetakiewicz.

Obecnie jest na świecie wiele kobiet, które straciły nadzieję na miłość. Nie wierzą, że w dojrzałym wieku można spotkać wspaniałego partnera. Tymczasem dyrektor kreatywna La Manii podkreśliła, że "mężczyźni wcale nie są tacy, jak wszyscy mówią - że beznadziejni, bez jaj, rozgotowane kartofle, budynie, kisiele itd. To jest nieprawda". Dodała, że samotne kobiety powinny zmienić podejście i nie narzekać.

Rinke Rooyens z kolei nadmienił, że jest niezwykle szczęśliwy i kocha rozpieszczać Joannę. Nie robi jednak tego dla show, tylko po to, by wywołać uśmiech na twarzy partnerki. Wyznał: "Wcześniej nie miałem spokoju w sobie. Teraz mam spokój i mam dom. Teraz lubię być w domu, wracać do niego i spędzać w nim czas. Mam też rodzinę. Wszystko o czym marzyłem, to teraz mam".

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości