Gwiazdy

Joanna Krupa zdradziła, kto będzie gościem specjalnym jednego z odcinków "Top Model 10". "Moja ulubiona supermodelka"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

W jesiennej ramówce TVN kolejny raz pojawił się program "Top Model". Miłośnicy modelingu znów mogą śledzić losy bohaterów i kibicować ulubionym uczestnikom. Tuż przed emisją nowego odcinka Joanna Krupa zdradziła, kto będzie gościem specjalnym w dalszych etapach. Jesteście ciekawi?

Światowa top modelka w 10. edycji programu "Top Model"

Program "Top Model" doczekał się 10. edycji. Na oczach widzów jurorzy przez lata szkolili uczestników, by ci po emisji show mogli rozpocząć pracę w branży modowej. W kolejnym sezonie nie zabraknie adrenaliny, przygód i emocji. Polską obsadę wzbogacą także odwiedziny zagranicznych gości. Joanna Krupa w mediach społecznościowych przedstawiła jedną ze specjalnych jurorek. Prowadząca zdradziła, że niedługo widzowie będą mogli zobaczyć w polskim "Top Model" supermodelkę. Do grona jury dołączyła Daniela Peštová.

To była prawdziwa radość, że moja ulubiona supermodelka Daniela Peštová dołączyła do nas jako gościnny juror

Daniela Peštová – kim jest?

Daniela Peštová to czeska modelka, która urodziła się w Teplicach. Dziewczyna została odkryta przez Dominique Caffin z agencji modelek Madison. Po liceum miała zamiar pójść do college'u jednak po wygraniu konkursu przeniosła się do Paryża i podpisała kontrakt z Madison Modeling Agency. Przez lata pojawiła się na okładkach "GQ" , "Marie Claire" , "Cosmopolitan" , "Glamour" i "ELLE" .

Zobacz wideo: Marcela Leszczak o "Top Model"

Marcela Leszczak wspomina Top Model
Marcela Leszczak wspomina Top Model Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości