Gwiazdy

Joanna Krupa chciałaby ochrzcić córkę w rzece. "Trzy pokolenia miałaby taki chrzest"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
Viva, Uwaga!
Joanna Krupa

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że jest głęboko wierząca. Ostatnio przyznała, że marzy o tym, by ochrzcić córkę w rzece Jordan w Jerozolimie, w której sakrament miał przyjąć Jezus. Czy mąż gwiazdy może odrzucić jej pomysł?

Joanna Krupa marzy o chrzcie Ashy w Jerozolimie

Joanna Krupa i jej mama odnowiły swoje śluby chrztu w rzece Jordan w Jerozolimie. Gwiazda TVN zrobiła to w 2015 r., natomiast pani Jolanta 3,5 roku później. Teraz modelka chciałaby, aby Asha przyjęła sakrament w tym samym miejscu. Gdyby marzenie Joanny Krupy się spełniło, jej córeczka byłaby trzecim pokoleniem kobiet w rodzinie, które właśnie w tym niezwykle ważnym dla chrześcijan miejscu przeszło symboliczne oczyszczenie z grzechu pierworodnego.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- To jest superpomysł. To by było fajne i piękne, że trzy pokolenia miałaby taki chrzest. Dla mnie to było ogromne przeżycie, potem dla mojej mamy, jakby jeszcze moja córka miała tak samo, to byłby to niesamowity moment. Może akurat tak wyjdzie, że pojedziemy do Izraela, to wezmę Asię i na 1000% byśmy to zrobili. Na pewno jej ojciec też by się na to zgodził - powiedziała w wywiadzie z reporterem magazynu Viva!.

Wychowanie w wierze

Joanna Krupa nie ukrywa, że wiara w Boga jest dla niej bardzo ważna i wyniosła tę tradycję z rodzinnego domu. Wraz z mężem chcą wychowywać córkę w duchu chrześcijaństwa i miłości do Boga.

- Bardzo wierzę w Boga. Najważniejsze dla mnie jest właśnie to, by być dobrym człowiekiem. Jezus był niesamowitą inspiracją dla tylu osób i zrobił tyle niesamowitych rzeczy. Dlatego jako dorosła osoba chciałam wziąć chrzest tam, gdzie i on brał – powiedziała modelka podczas podróży do Izraela w której towarzyszyła jej ekipa Uwagi!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: Viva, Uwaga!

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości