Joanna Koroniewska pozuje nago. "Wiek to stan umysłu, a nie metryka"

Joanna Koroniewska
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Uśmiechnięta od ucha do ucha zapozowała w lustrze zupełnie nago. Post wywołał kontrowersje wśród fanów, część z nich krytycznie podsumowała intencje gwiazdy. Aktorka odpowiedziała na ich komentarze.

Joanna Koroniewska – aktywność w mediach społecznościowych

Czas kwarantanny wszystkim dał się we znaki. Ludzie przez miesiące odizolowania szukali kontaktu ze światem, a media społecznościowe częściowo zastępowały realne spotkania. Dużą aktywnością w sieci wykazała się także Joanna Koroniewska. Gwiazda wraz ze swoim mężem w dobie pandemii organizowała wirtualne spotkania i rozmowy ze znajomymi celebrytami. Ponadto Joasia regularnie dzieli się na Instagramie nowinkami z życia prywatnego. Ostatni post zszokował jednak fanów.

Joanna Koroniewska – odważne zdjęcie

Joanna Koroniewska w mediach społecznościowych wciąż zachwyca uśmiechem i pozytywną energią. Aktorka oprócz relacji z życia codziennego pragnie przekazać swoim fanom także ważne przesłania. Niedawno gwiazda zdecydowała się na opublikowanie nagiej fotografii, by pokazać, dystans i samoakceptację.

Instagram vs. rzeczywistość. Zdążyłam przed deszczem

- pisała pod zdjęciem.

Reakcja fanów na nagie zdjęcie Joasi Koroniewskiej

Fani nie przeszli obojętnie wobec fotografii. Część z nich nie mogła wyjść z podziwu i zachwycała się zgrabną sylwetką aktorki. Nie zabrakło też krytycznych opinii. Internauci dość srogo podsumowali gwiazdę, zarzucając, że opublikowane zdjęcie jest prowokujące i niepotrzebne. Niektórzy twierdzili nawet, że aktorka fotografią zniszczyła swój wizerunek.

W pewnym wieku już nie wypada

- atakowali obserwujący.

Aktorka nie pozostawiła internetowych zarzutów bez komentarza. W krótkim czasie opublikowała kolejny post, w którym wyjaśniła, że wiek jest tylko „stanem umysłu”, a ona sama nauczyła się mieć coraz mniej ograniczeń.

Im jestem starsza, tym MOCNIEJ się temu sprzeciwiam. Wiek to stan umysłu, a nie metryka. Żyj i pozwól żyć innym. Tyle na temat. Miłego. Napiszcie mi proszę o swoich ograniczeniach. Przyznaję, że im dłużej żyję, ja mam ich paradoksalnie znacznie mniej

- odpowiedziała.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości