Joanna Koroniewska oprowadziła nas po swoim nowym mieszkaniu. "Chcę zmienić życie i przerobić je o 180 stopni"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jakiś czas temu pochwalili się swoim fanom, że czeka ich przeprowadzka na nowe. Para postanowiła kupić dom. Celebryci w sieci zamieścili już nawet pierwsze filmiki z budowy. Nagle w tajemniczy sposób mąż aktorki przyznał, że Joanna zmieniła zdanie. Co się stało? To postanowiła wyjaśnić Basia Pasek.

Joanna Koroniewska – nowy dom

Joanna Koroniwska zaprosiła Basię Pasek do swojego nowego domu. Choć na razie mieszkanie to tylko puste ściany, aktorka zwizualizowała, jaki ma plan na każde z pomieszczeń, a także pokazała projekty od zaprzyjaźnionej architektki. Ku zdziwieniu, nasza reporterka nie pojechała wcale na łąkę pod Warszawę, lecz do jednej z dzielnic stolicy. Dlaczego aktorka zrezygnowała z domu na wsi?
- Jestem osobą bardzo ekstrawertyczną i zmienną. Jestem po prostu kobietą, a przy okazji mistrzynią okazji. Zawsze jak będzie coś fajnego, co mnie zachwyci, to zmieniam całe swoje życie. To jest tak jak z miłością. Weszłam tutaj, zakochałam się i powiedziałam, że chcę trochę pożyć, jak nie żyłam już dawno temu – powiedziała.
Joanna dodała, że od ponad 13 lat mieszka w domu. Sama myśl o obowiązkach, jakie czekają w nowym ogrodzie, przyprawiały ją o dreszcze. Gwiazda postanowiła więc, że ułatwi sobie życie i zamieszka z rodziną w mieszkaniu. A ponieważ wszelkie dokumenty dotyczące działki i domu nie były jeszcze podpisane, Joanna mogła się wycofać z zakupu posiadłości.

Chcę spróbować tak, jak robi się to na zachodzie, czyli wtedy kiedy dzieci dorastają, to ja chcę zmienić swoje życie i przerobić je o 180 stopni. Jestem osobą, która z miejskiej dziewczyny przetransferowała się do wiejskiego życia i ja już nie chcę wsi, chcę powrotu

- wyjaśniła Joanna.

Projekt nowego mieszkania

Nowe lokum rodziny Dowborów mieści się w jednej z warszawskich dzielnic. Duże mieszkanie z wysokimi oknami, antresolą i obszernym balkonem robi wrażenie. Za wszelkie projekty i wykończenia odpowiedzialna jest architekt wnętrz Anna Błaszczyk. W jakim stylu wykończone będzie nowe mieszkanie?
- Absolutnie glamour, mam w domu mężczyznę z testosteronem, nie wyobrażam sobie, że będzie się dobrze czuł w glamour wnętrzach, z drugiej strony boho też jest nie za bardzo trafione do tego miejsca - powiedziała aktorka.
Architektka przyznała, że jej projekt jest minimalistyczny i skupia się gównie na jasnych kolorach. W mieszkaniu dominować będą beże i biele.
- Ania oddała mi swoje dziecko w postaci projektu domu, który jest piękny. Zadzwoniłam do niej i powiedziałam, że jej dziecko się nie urodzi – powiedziała Joanna. - Przyjechałam do nowego mieszkania, byłam smutna i nie potrafiłam cieszyć się tym wnętrzem - dodała Anna Błaszczyk.
Co sprawiło, że projektantka przekonała się do nowego lokum? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w materiale.
Dzień Dobry TVN
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Reporter: Basia Pasek

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości