Gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą drugi ślub. Gdzie tym razem odbędzie się uroczystość?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
pagesix.com
Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck dopiero co zdążyli powiedzieć sobie sakramentalne "tak" podczas kameralnej uroczystości w Las Vegas, a już planują kolejny ślub. Tym razem gwiazdorska para postanowiła zorganizować huczne wesele, a co za tym idzie, świętować w licznym gronie przyjaciół i rodziny. Ceremonię zaślubin poprowadzi wieloletni przyjaciel piosenkarki.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą drugi ślub

W lipcu 2021 roku świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu są razem. Para postanowiła dać sobie drugą szansę po blisko dwudziestu latach rozłąki. Fani z zapartym tchem śledzili medialne doniesienia o zakochanych, aż w końcu doczekali się wycieku informacji na temat sekretnego ślubu. Gwiazda estrady i hollywoodzki aktor pobrali się w trakcie kameralnej uroczystości 16 lipca br. w Las Vegas. Świeżo upieczeni małżonkowie poczuli jednak niedosyt i zdecydowali się powtórzyć ceremonię.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Według doniesień "Page Six", para postanowiła zorganizować drugi ślub z godnym podziwu rozmachem. Huczne wesele ma potrwać aż trzy dni. Impreza została zaplanowana na przedostatni weekend sierpnia br., a listę gości zapełniono znanymi nazwiskami.

Jennifer Lopez i Ben Affleck drugi raz złożą przysięgę małżeńską

Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzą sobie sakramentalne "tak" w Riceboro w stanie Georgia. Jak donosi "Page Six", ceremonię poprowadzi wieloletni przyjaciel piosenkarki, Jay Shetty. W tym miejscu warto podkreślić, że autor podcastu "On Purpose" nie pierwszy raz wcieli się w rolę udzielającego ślubu urzędnika. We wrześniu 2021 roku o pomoc w zawarciu małżeństwa poprosili go aktorka Lily Collins i reżyser Charlie McDowell.

Nie da się ukryć, że fani z niecierpliwością oczekują na relację z drugiego ślubu Jennifer Lopez i Bena Affelcka. Zagraniczne media informują, że trzydniowe święto rozpocznie się w piątek, 19 sierpnia br., gdy goście zgromadzą się na próbnej kolacji. Następnego dnia odbędzie się ceremonia zaślubin pary. Z kolei w niedzielę zostanie zorganizowany piknik z grillem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: pagesix.com

Źródło zdjęcia głównego: Bellocqimages/Bauer-Griffin/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości