Gwiazdy

Jan Englert i Beata Ścibakówna są małżeństwem od ponad ćwierćwiecza. W czym tkwi sekret ich miłości?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jan Englert i Beata Ścibakówna są razem w życiu i w teatrze. Ich najnowsze wspólne dzieło to spektakl "Trzy siostry". Za kulisami małżonkowie mogli liczyć na wzajemne wsparcie i dobre słowo. O łączącym ich uczuciu aktorska para opowiadała w Dzień Dobry TVN.

Jan Englert i Beata Ścibakówna są małżeństwem od blisko 26 lat. Para wzorowo łączy życie zawodowe z prywatnym - oboje są aktorami, a ostatnio po raz pierwszy wspólnie wyreżyserowali sztukę teatralną. Spektakl "Trzy siostry" jest wystawiany w Teatrze Narodowym w Warszawie. Beara Ścibakówna zadebiutowała w roli asystenta reżysera.

- W ostatniej chwili jedna z głównych aktorek miała podejrzenie COVID-19, więc byłam za nią na scenie. Takie kombo teatralne - wspomina aktorka.

Jan Englert o teatrze w czasie pandemii

Przez pandemię koronawirusa premiera "Trzech sióstr" była przekładana dwukrotnie. Aktorzy i reżyserzy niemal do ostatniej chwili nie wiedzieli, kiedy po raz pierwszy wystawią od dawna zapowiadany spektakl. Jan Englert zwraca uwagę na to, że ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian w branży teatralnej.

- Wszystko to, co oglądamy w Internecie, ma dwa wymiary i widz jest przyzwyczajony do zbliżeń. Im większa scena, tym większa zmiana konwencji, w której widz poruszał się przez cały rok. Ma to wpływ na rodzaj kontaktu z publicznością. Nie wiadomo, jak to będzie wyglądało w przyszłości - komentuje aktor.

Jan Englert i Beata Ścibakówna - sekret ich miłości

Długoletnie związki to niestety rzadkość w show-biznesie. Są jednak wyjątki, a Jan Englert i Beata Ścibakówna potwierdzają to swoim stażem. Jak im się to udaje?

Udane partnerstwo to jest równowaga między braniem, a dawaniem

- podkreśla Jan Englert. Jego żona dodaje, że oboje są zodiakalnymi bykami. Jej zdaniem, to również może wpływać na fakt, że tak dobrze się dogadują.

- Jestem reżyserem codzienności - podsumowuje Beata Ścibakówna w Dzień Dobry TVN.

Parze życzymy kolejnych wspólnych projektów i dużo miłości.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości