Gwiazdy

Bliźniacy z Harrego Pottera odwiedzili Polskę. "To było niesamowite"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Bartek Dajnowski
Co słychać u bliźniaków z Harrego Pottera?
Co słychać u bliźniaków z Harrego Pottera? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Do tej pory James i Oliver Phelps byli znani głównie z roli w filmach o Harrym Potterze. Teraz będziemy mogli ich zobaczyć w programie podróżniczym na HBO Max. Podczas nagrań bliźniacy odwiedzili także Polskę. Co urzekło ich w naszym kraju?

James i Oliver Phelps w Polsce

James i Oliver Phelps są jednymi z najpopularniejszych bliźniaków w show-biznesie. Dzięki występom w filmach o Harrym Potterze stali się rozpoznawalni na całym świecie. Teraz będziemy mogli ich zobaczyć w nowym programie podróżniczym na HBO Max. "Fantastyczni przyjaciele" będą mieli swoją premierę jeszcze tego lata.

Jak podkreśla Oliver, wraz z bratem od małego pielęgnują w sobie pasję do podróży. - To wynikało z wyjazdów promujących filmy o Harrym Potterze. Lata mijały, a my zdaliśmy sobie sprawę, że w ten sposób można dowiedzieć się znacznie więcej o danym miejscu i ludziach, którzy tam mieszkają - wyjaśnia w rozmowie z reporterem Mateuszem Hładkim.

"Fantastyczni przyjaciele" – nowy serial HBO Max

Podczas nagrań do programu sławne rodzeństwo miało okazję odwiedzić również Polskę. Co podobało im się najbardziej? James zachwycił się naszą gościnnością, a Oliverowi spodobała się nauka o tradycyjnych tańcach pasterzy. Po zakończeniu zdjęć gwiazdy udały się także do Krakowa.

- Byliśmy w jednym z najlepszych klubów z muzyką metalową, jakie do tej pory odwiedziłem - podkreśla James.

Serial dokumentalny "Fantastyczni przyjaciele" składa się łącznie z 6 odcinków. Każdy z nich jest kręcony w innym mieście lub kraju, a także w towarzystwie różnych znajomych. - Odwiedziliśmy Irlandię, Islandię, Austrię, Dubaj, Saint Lucia, no i również Polskę - opowiada Oliver.

- To na czym najbardziej nam zależało, to zrobienie programu z naszymi przyjaciółmi. Chcieliśmy zachęcić ludzi do przeżywania przygód właśnie w ten sposób - podkreśla Oliver.

Bracia mają nadzieję, że nowy program sprawi, że będą kojarzeni już nie tylko z rolą w Harrym Potterze, choć podkreślają, że wiele zawdzięczają filmowi. - Ja od tego nigdy nie uciekałem, bo to otworzyło nam wiele drzwi. Bądźmy szczerzy, gdyby nie Harry Potter to nie moglibyśmy zrobić tego programu - podsumowuje James.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Bartek Dajnowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości