Kuba Wesołowski wspiera WOŚP. "Jestem ojcem dziecka, które czasami pojawia się w szpitalach"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
plejada.pl

Jakub Wesołowski to aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej". Gwiazdor nigdy nie krył, że poza pracą zawodową istotne jest dla niego zaangażowanie w działalność charytatywną. Przy okazji 31. finału WOŚP aktor udzielił wywiadu, w którym przyznał, jak bliska jego sercu jest działalność Jerzego Owsiaka.

Jakub Wesołowski sam korzystał z pomocy WOŚP

Jakub Wesołowski to szczęśliwy tata 6-letniej Róży. Choć codzienność aktora wypełnia praca oraz opieka nad córką, w przeszłości zdarzały się w ich domu trudniejsze chwile. Aktor przekonał się, jak istotna jest inicjatywa taka jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ponieważ mała Róża zmagała się z problemami zdrowotnymi.

31. finał WOŚP

31. Finał WOŚP - wejście 4.
31. Finał WOŚP - wejście 4.Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Sam jestem ojcem dziecka, które czasami pojawia się w szpitalach i widzę, ile tego sprzętu jest. Widzę tych ludzi, dla których to jest codzienność, widzę, jak ten świat niesamowicie się zmienił dzięki Orkiestrze. Brak słów. Jakiekolwiek podważenie pozytywnych cech tego ruchu jest dla mnie niezrozumiałe – przekonywał aktor w rozmowie z Plejadą.

Kuba Wesołowski wspiera WOŚP

Jakub Wesołowski dołączył do grona gwiazd, które wystawiły na aukcje cenne przedmioty. W ramach 31. finału WOŚP można w tym roku wylicytować książkę z autografem aktora oraz wspólną kolację.

- Dla mnie chęć pomocy jest piękna i wyjątkowa. Świat nigdy nie będzie idealny, bez względu na to, czy u władzy będą nasi przedstawiciele, czy drugiej strony. To cudownie, jeśli każdy z nas może pomóc, bo pomaganie jest trochę egoizmem. Czujemy się lepiej, jeśli komuś pomogliśmy. Mamy lepsze zdanie na temat samych siebie – dodał aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości