Gwiazdy wspierają WOŚP. Co wystawiły na licytacje? Janusz Chabior: "Oferujemy naszą prywatność"

Autor:
Justyna
Piąsta
Aukcje od serca
Aukcje od serca
wideo 2/5

Już w najbliższą niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane są na walkę z sepsą. Jak gwiazdy wspierają tę charytatywną akcję? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli aktorzy Janusz Chabior i Agata Wątróbska, restaurator Michel Moran oraz Magdalena Dudek, kapitan żaglowca "STS Pogoria".

Aukcje gwiazd na WOŚP

Gwiazdy, celebryci, sportowcy i politycy co roku grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wystawiają na aukcje ważne dla siebie przedmioty lub możliwość spotkania i wspólnego spędzenia czasu.

Magdalena Dudek, kapitan żaglowca "STS Pogoria", zaprosiła do udziału w licytacji dwóch voucherów na wyjątkowy rejs.

- Potrwa od 8 do 15 kwietnia. Pogoria jest żaglowcem szkoleniowym, więc osoba, która się zapisze na rejs, będzie normalnym członkiem załogi. To znaczy, że pracuje w wachtach i może poznać typowy żeglarski kunszt - powiedziała Dudek. - Jest wymóg wiekowy, to minimum 15 lat. Oprócz tego to musi być osoba sprawna fizycznie, a jeśli chodzi o wiedzę żeglarską czy dodatkowe wymagania, to tego nie ma - dodała kapitan żaglowca.

Linki do aukcji można znaleźć tutaj: Voucher 1. i Voucher 2.

Z kolei słynny kucharz i restaurator Michel Moran wystawił na licytację autorską kolację degustacyjną oraz kurs gotowania online dla 10 osób.

- To będzie kurs na temat tego, jak technicznie podchodzić do gotowania, czyli co gotujemy w zimnej wodzie, co smażymy na patelni zimnej, a co na ciepłej, kiedy doprawiamy, co z czym łączyć, czego nie łączyć, jak kroić, żeby nie obcinać palców - powiedział Michel Moran. - To nie sztuka, żeby znać jedną recepturę. Sztuką jest rozumieć, dlaczego coś robimy tak, a nie inaczej. I dodatkowo wystawiłem też mój rower - podkreślił juror "MasterChefa".

Licytacje Michela Morana można znaleźć TUTAJ.

Rower Michela Morana można wylicytować TUTAJ.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - licytacje gwiazd

Janusz Chabior i Agata Wątróbska zaproszą zwycięzcę licytacji wraz z osobą towarzyszącą do swojego domu. Tam zaoferują udział w ich satyrycznym programie internetowym "Ja, moja garderoba i goście" oraz przygotują kolację.

- Zastanawialiśmy się, co możemy zaoferować i co jest dla nas istotne, ważne, cenne. Pomyśleliśmy, że nasze poczucie humoru jest dla nas cenne i chcielibyśmy ugościć osoby, które wylicytują i zaprosić do naszego domu - powiedziała Agata Wątróbska.

- Dodatkowo jeszcze oferujemy naszą prywatność. Pomyśleliśmy, że ten dar nasz, będzie polegał na tym, że zaprosimy tego, kto wygra licytację, do naszego domu. Będzie w naszej garderobie, będzie w naszej kuchni - dodał Janusz Chabior.

Link do licytacji Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej TUTAJ.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości