Gwiazdy

Irina Shayk odwiedziła Warszawę. Co modelka robi w naszej stolicy?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w świecie gwiazd?

Irina Shayk przyleciała do Polski. Top modelka została przyłapana przez paparazzi w Warszawie pod jednym z luksusowych hoteli. Powodem jej wizyty był udział w reklamie.

Irina Shayk jest w Polsce

Irina Shayk jest w Warszawie. Paparazzi przyłapali modelkę pod jednym z hoteli w centrum stolicy, podczas wysiadania z limuzyny. Gwiazda zatrzymała się w pięciogwiazdkowym hotelu Raffles Europejskim. Po co przyleciała do Polski? Była ukochana Bradleya Coopera na zdjęciach trzyma papierową torbę z logo jednego z polskich sklepów. Jak się okazuje, wkrótce zobaczymy ją w reklamie sieciówki.  

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Irina jest w Warszawie, przyłapali ją paparazzi. Przyjechała kręcić reklamę, tyle wiadomo. Z tej samej przyczyny w Polsce gości nie tylko ona, również Jon Kortajarena – światowej sławy model 

Irina Shayk – kto to?

Irina Shayk to Rosjanka, która karierę w branży modelingowej zaczynała już jako nastolatka. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Na swoim koncie ma kampanie dla luksusowych domów mody i marek kosmetycznych czy odzieżowych. Zobaczyć możemy ją także na okładkach prestiżowych magazynów.

Prywatnie modelka przez kilka lat związana była z Bradleyem Cooperem. Z hollywoodzkim aktorem doczekała się córki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości