Gwiazdy

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstają się po 16 latach. "Uwalniamy siebie nawzajem"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
cover video/x-newsJason Momoa

Jason Momoa i Lisa Bonet przez lata uchodzili za jedną z najbardziej gorących par w showbiznesie. On - twardziel z "Aquamana", a ona to piękna aktorka z "Wielkich kłamstewek". Przez 16 lat związku żyli w zgodzie oraz wzajemnym szacunku i tak samo wygląda ich rozstanie. Gwiazdorska para wydała w tej sprawie oświadczenie.

Jason Momoa i Lisa Bonet - kariery filmowe

Jason Momoa i Lisa Bonet od 16 lat tworzyli "power couple". Aktor występował m.in. w "Słonecznym patrolu", "Grze o tron", "Conanie Barbarzyńcy" czy "Lidze Sprawiedliwości", jednak to w 2018 roku rola Aquamana rozsławiła go na całym świecie. Aktor wcielił się wówczas w Arthura Curry'ego, syna Thomasa Curry'ego i królowej Atlanny, który z niechęcią pretenduje do tronu podwodnego Atlantis.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Lisa Bonet natomiast ma na swoim koncie kilkanaście ról filmowych. Najbardziej znaną z nich jest kreacja Epiphany Proudfoot w horrorze Alana Parkera "Harry Angel" (Angel Heart, 1987). Serca fanów na całym świecie skradła rolą w "Wielkich kłamstewkach". Nie każdy wie, że to także była żona Lenny'ego Kravitza.

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstają się

Para wychowuje wspólnie 14-letnią Lolę i 13-letniego Nakoa-Wolfa. Aktor w wielu wywiadach w poruszający sposób opowiadał o swojej miłości do Lisy. - Jest piękna, jest aniołem. Gdy ktoś mówi, że coś jest niemożliwe, odpowiadam 'ożeniłem się z Lisą Bonet, wszystko jest możliwe!' - podkreślał.

Ich związek był wyjątkowy, bo to Lisa jest starsza od Jasona o 12 lat. Byli ze sobą od 2005 r., jako małżeństwo przez ponad 4 lata. Teraz postanowili się rozejść.

- Rewolucja trwa i nasza rodzina nie jest wyjątkiem. Rozstajemy się jako małżeństwo. Uwalniamy siebie nawzajem - napisali we wspólnym oświadczeniu na Instagramie. Jednocześnie wspominali o swojej miłości i oddaniu do dwójki dzieci.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości