Gwiazdy

Magda Steczkowska o wątpliwościach po wyjściu z domu. Też tak macie?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Magda Steczkowska

Magda Steczkowska pochwaliła się zjawiskowym zdjęciem w pięknej, eleganckiej sukni. Wokalista przyznała jednak, że podczas sesji jej głowę zaprzątało jedno, istotne pytanie. Wywołała tym gorącą dyskusję. Fani dzielili się swoimi wątpliwościami, które nie dają im spokoju, kiedy wyjdą z domu.

Magdalena Steczkowska - jakie pytanie sobie zadaje?

Ile razy mieliście taką sytuację, że po wyjściu z domu zastanawialiście się, czy wyłączyliście kuchenkę, żelazko lub czy w ogóle zamknęliście za sobą drzwi na klucz? Żyjąc w biegu, nie jest to wcale takie trudne. Coś wie o tym Magda Steczkowska. Wokalistka zdradziła, że nawet podczas sesji w najpiękniejszych kreacjach w jej głowie pojawiają się przyziemne myśli dotyczące domowych obowiązków. Zdjęcie opatrzyła więc opisem i zaangażowała fanów do podzielenia się obawami.

Tak sobie siedzę i myślę... czy ja, aby wyłączyła żelazko? Macie takie wątpliwości czasami?

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Fani rozumieją Magdę Steczkowską

Pod postem Magdy pojawiło się wiele komentarzy. Jak się okazuje, wokalistka nie jest sama. Wiele pań po wyjściu z domu zadręcza się różnymi myślami. Co więcej, część z nich wraca się do mieszkania, by sprawdzić, czy oby na pewno wszystkie urządzenia zostały wyłączone.

"U mnie częściej dylemat, czy wyłączyłam prostownice do włosów", "Ja zawsze, jak wychodzę z domu, to się zastanawiam, czy aby na pewno drzwi zamknęłam, czy gaz na kuchence wyłączyłam i czy aby na pewno okna wszędzie pozamykałam", "Bardziej z wodą. Czy zakręcona" – zwierzały się fanki.

Internautki nie przeszły obojętnie także wobec zdjęcia artystki. Jak przyznały, Magda Steczkowska na fotografii wygląda zjawiskowo.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości