Gwiazdy

Syn Klaudii El Dursi trafił do szpitala na Zanzibarze. Jak czuje się teraz?

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Prowadząca "Hotel Paradise" przebywa z rodziną na Zanzibarze, gdzie trwają nagrania do kolejnej edycji randkowego show. Kilka dni temu syn gwiazdy został hospitalizowany. W ostatnim poście na Instagramie Klaudia El Dursi wyjawiła, jak czuje się Jaś.

"Hotel Paradise" - Syn Klaudii El Dursi trafił do szpitala

Kilka dni temu Klaudia El Dursi zaskoczyła fanów wpisem na Instgramie.

Mam do was bardzo ważne pytanie. Czy mam tutaj kogoś z LOT-u albo z ITAKI, bo dzisiaj z Zanzibaru do Polski leci czarter, tylko że mamy niedzielę i nigdzie nie mogę się dodzwonić, ani przez biuro podróży nie mogę tego załatwić, a potrzebuję kupić bilety na ten czarter.

Jak wiadomo, niepokój gwiazdy wynikał z troski o zdrowie jej syna. Po kilku dniach Klaudia El Dursi wyjawiła, jak skończyły się problemy Jasia.

"Hotel Paradise" - Klaudia El Dursi dziękuje fanom za wsparcie

W najnowszym wpisie Klaudia El Dursi podziękowała fanom za wsparcie i miłe słowa, które pomogły jej w trudnych chwilach.

- Po sytuacji związanej z niespodziewaną wizytą w szpitalu i perturbacjami zdrowotnymi mojego Jasia otrzymałam od Was setki wiadomości ze wsparciem i mnóstwem dobrej energii, za co bardzo dziękuję ? - napisała.

Jak dodała, w szpitalu otoczono ich fachową opieką. Wsparcia użyczyli też polscy lekarze, obecni na Zanzibarze. Gwiazda nie zdradziła jednak, co stało się jej synowi.

- Na całe szczęście wszystko już się unormowało - czytamy w jej poście.

"Hotel Paradise" - czy zdjęcia zostaną przerwane?

Klaudia El Dursi ma spędzić aż 4 miesiące na planie programu "Hotel Paradise". To dość długo, dlatego gwieździe towarzyszą najbliżsi. Ma to zapewnić im większe poczucie bezpieczeństwa w niespokojnych, pandemicznych czasach.

Wiadomo, że mimo niespodziewanej sytuacji, zdjęcia do show "Hotel Paradise" trwają nadal. W jednym z wcześniejszych postów El Dursi zapewniła, że może już wrócić do pracy. Fani programu mogą więc być spokojni. Najważniejsze jednak, że Jaś czuje się już lepiej.

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi prosto z Bali

Zobacz też:

Dominika Tajner o nowej miłości i najtrudniejszych momentach w życiu. "Każdy myśli, że jestem silna"

Siła jest kobietą: Oto historia wojowniczki na wózku, dla której crossfit to bułka z masłem: "Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu i marnowania życia"

Halina Mlynkova założyła sklep, by dać ubraniom drugie życie. "Nie chcę się czaić po portalach i tam sprzedawać"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości