Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Do grona mieszkańców dołączyły blond piękności. Kim są Klaudia i Ola?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ola i Klaudia - nowe uczestniczki Hotelu Paradise

W 27. odcinku gorącego Hotelu Paradise poznaliśmy nowe uczestniczki. Do grona mieszkańców dołączyły siostry Ola i Klaudia. Czy tajemnicze blondynki znajdą miłość w luksusowej willi?

Hotel Paradise 6 - odcinek 27 - nowe uczestniczki

Na mieszkańców willi czekały niespodzianki. W 27 odcinku do grona uczestników dołączyły blond piękności 24-letnia Klaudia i 20-letnia Ola. Obie panie pochodzą z Koszalina. Widzicie podobieństwo? Nic dziwnego, dziewczyny są siostrami. Czym zajmują się na co dzień?

Starsza Klaudia to studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Kocha dzieci i jej największym marzeniem jest własne przedszkole. Pracuje w sklepie z kosmetykami jako doradca klienta. Trenowała taniec nowoczesny i siatkówkę. Lubi także jeździć na rowerze, rolkach i wspinać się na ściance wspinaczkowej. Interesuje się modą i chciałaby się w tym kierunku rozwijać. Uwielbia bawić się w stylistkę koleżanek.

Jest szczera i nikogo nie udaje. Potrafi rozruszać każde towarzystwo. Nie lubi rutyny i nudy, ceni sobie zaufanie i własną przestrzeń. Raz zraniona nie zapomina. Jest opiekuńcza, empatyczna i zawsze można na nią liczyć. Zadba o każdego, kto znajdzie się w trudnej sytuacji. Ma za sobą 8-letni związek, w którym poznała, co to prawdziwa miłość i prawdziwy ból. Nie zakochuje się łatwo i raczej nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Nie ma problemu, by zrobić pierwszy krok w relacjach damsko-męskich. Bardzo chciałaby się zakochać i przeżyć taką prawdziwą miłość z fajerwerkami. Jej ideał to włoski brunet z ładnym uśmiechem. Powinien być zaradny, opiekuńczy i przede wszystkim mieć szacunek do kobiet, rodziny i przyjaciół. Chciałaby czuć się przy nim bezpiecznie. 

Ola to studentka kosmetologii. Kosmetyki, moda, gotowanie i jazda konna – to jej pasje. Od 6 roku życia trenowała taniec. Była cheerleaderką. Uwielbia imprezy i wypady na drinka. Najważniejsze w życiu jest dla niej poczucie humoru. Bez niego nic nie ma sensu, ani przyjaźń, ani związek. Nie lubi się kłócić i omija szerokim łukiem wszystkie konflikty. Jest konsekwentna w każdym aspekcie swojego życia. Jeśli jej zależy, idzie na kompromisy i walczy o przetrwanie. Nie lubi nieszczerości. Dla świętego spokoju jest w stanie dużo znieść. Marzy o samowystarczalności i niezależności. 

Chce się wyleczyć po ostatnim, trudnym związku i na nowo przekonać do miłości. Szybko potrafi się zauroczyć, ale równie szybko potrafi stracić zainteresowanie. Jej ideał to wytatuowany, atletyczny brunet. Musi być czuły, zaangażowany i stanowczy. Z doświadczenia wie, że charakter jest ważny, ale mimo wszystko wygląd jest dla niej najważniejszy. Szczerość i przyjaźń to dla niej podstawy związku. 

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Hotel Paradise

Pozostałe wiadomości