Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Namiętny wieczór i grupowe pocałunki w basenie. "Będziecie żałować"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise"

Ten odcinek "Hotelu Paradise" widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Wieczorna impreza po Pandorze przeniosła się do basenu. Najpierw emocjom dały się ponieść Wiktoria i Laura i zaczęły się całować. Później dołączyli do nich Kasper i Sevag. Grupowe czułości rozgrywały się na oczach pozostałych uczestników. Jak zareagował na to Grzesiek, partner Laury?

"Hotel Paradise 5". Gorący wieczór w basenie

Podczas Pandory mieszkańcy hotelu zmierzyli się z trudnymi pytaniami. By rozładować napięcie, urządzili szampańską zabawę z drinkami i muzyką. W pewnym momencie dziewczyny i chłopaki wskoczyli do basenu. W wodzie imprezę kontynuowali Kuba, Klaudia, Kasper, Sevag oraz Wiktoria i Laura. Panie nagle zaczęły się całować.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Kuba i Klaudia opuścili grupę, a czwórka pozostałych dalej okazywała sobie czułości. Laura zbliżyła się zarówno do Sevaga, jak i Kaspra. Wiktoria nie pozostała w tyle. Świadkami namiętnych pocałunków byli pozostali domownicy.

- Tu jest tak grubo. Patrz, co tam się dzieje! - powiedział Kuba. - Ej! Co się tu, k****, dzieje? - krzyknął Jay.

Sytuację obserwował również Grzesiek. On i Laura byli do tej pory jedną z dwóch najsilniejszych par w programie. Chłopak nie spodziewał się, że jego partnerka tak się zachowa. - Jest mi przykro, jestem zawiedziony. Myślałem, że gdzieś tam pójdzie to dalej po programie, ale teraz na pewno nie - stwierdził Grzesiek.

"Hotel Paradise 5". Kasper stanął w obronie Laury

Koleżanki Wiktorii i Laury postanowiły wyciągnąć dziewczyny z basenu. Z kolei Kuba zaczął dolewać oliwy do ognia i nakręcał uczestników przeciwko Laurze. - Najlepsze jest to, że ona jeszcze dwie godziny temu mówiła, że tylko Grzesiu - powiedział.

Kasper nie przejął się tym, co się wydarzyło w basenie. Wręcz przeciwnie. - Jakaś taka mała zazdrość, że my się tak potrafimy bawić, jednak była - skwitował. Nie spodobało mu się, że większość osób skrytykowała wyłącznie Laurę za to, co się stało. - Teraz wszyscy na tę Laurę jadą. Każdy może mieć żal do swojej pary, że się bawiło z kimś innym, ale jak już jest jakieś jechanie, że jest taka i owaka, bo się całuje, to jest to niefajne - przyznał.

Grzesiek zdobył się na odwagę i wyznał, że to nie pierwszy raz, kiedy zawiódł się na partnerce. - Miałem związek, który trwał prawie 8 lat i moja dziewczyna zdradziła mnie z drugim chłopakiem na imprezie. To dopiero zabolało - wspominał.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości