Gwiazdy

Halina Mlynkowa o późnym macierzyństwie i powrocie do pracy. "Nie przewidziałam tego, że będę zmęczona"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Halina Mlynkova znów została mamą

Halina Mlynkova jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka niedawno po raz drugi została mamą. Jak odnajduje się w późnym macierzyństwie? Jak udaje się jej łączyć opiekę nad dziećmi z pracą zawodową? O tym piosenkarka mówiła w Dzień Dobry TVN.

Halina Mlynkova o powrocie do pracy po ciąży

Halina Mlynkowa w lipcu po raz kolejny została mamą. Na świat przyszedł jej synek Leon. W rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim artystka wyznała, że po drugiej ciąży miała mniej czasu na regenerację i bardzo szybko wróciła do pracy. - Pierwsze dziecko urodziłam tuż po rozstaniu z zespołem Brathanki i potrzebowałam więcej czasu, aby się ogarnąć. W przypadku Leo było zupełnie inaczej. Pracowałam niemal do samego końca, a dwa tygodnie po porodzie już wróciłam do pracy i uczyłam się tekstów - mówiła w Dzień Dobry TVN wokalistka.

Powrót ten nie był dla niej łatwy. - Nie przewidziałam tego, że będę zmęczona, że będę musiała wstawać w nocy i po prostu nie będę miała tyle wolnego czasu. Skończyło się na tym, że tekstów uczyłam się w nocy podczas karmienia i zamiast kołysanek mój syn słuchał piosenek Ewy Demarczyk lub wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - opowiadała Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova o późnym macierzyństwie

Podczas rozmowy pojawił się wątek późnego macierzyństwa. Wokalistka odniosła do tej kwestii w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych. Dlaczego zdecydowała się poruszyć ten temat? - Nie afiszuję się ze swoimi emocjami oraz życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Trochę się nad tym zastanawiałam, czy w ogóle poruszać ten temat, ale uznałam, że nie będę tego pisała tylko dla siebie. Robię to dla kobiet, dla których jestem wsparciem - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN.

Halina Mlynkowa bardzo się cieszy, że dzięki niej kobiety zrozumiały, iż przekroczenie czterdziestki nie musi oznaczać końca marzeń o dziecku. - To fantastyczne, bo nadal dostaje wiadomości od kobiet, które są w moim wieku lub starsze i zdecydowały się na dziecko. Bo dzięki mnie zrozumiały, że nie ma się czego bać - podkreśliła gwiazda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości