Gwiazdy

Halina Mlynkova o trudnych momentach w ciąży. Jak sobie z nimi radziła? "Jedyny ratunek na mdłości"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Halina Mlynkova niedawno po raz drugi została mamą. Wokalistka zwierzyła się, jakie trudności towarzyszyły jej w czasie oczekiwania na dziecko. Przyznała, że nie wszystkie miesiące ciąży były łatwe.

Halina Mlynkova o ciąży

We wtorek 29 czerwca wokalistka po 17 latach po raz drugi została mamą. Wiadomość o narodzinach dziecka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz, kiedy mały Leo jest już na świecie, Halina Mlynkova opowiedziała o trudnościach, jakie napotkała w czasie ciąży.

Trudną chwilą okazał się m.in. koncert kolęd, podczas którego towarzyszyły jej mdłości. Jak sobie z nimi poradziła?

- Trzeci miesiąc. Koncert kolęd w Częstochowie. Jedyny ratunek na mdłości to cała torba mandarynek. Wszyscy artyści integrowali się w sali, ja siedziałam w kącie, w garderobie i modliłam się, żeby jakoś ten koncert ustać. Potem sukienka, makijaż, adrenalina i wyjście na scenę. Cała energia skupia się nie na śpiewaniu, a na maluchu. Pierwsza zwrotka "Cichej nocy" trochę za delikatnie, bo siły jakoś odeszły, potem już było tylko lepiej -wspominała artystka.

Halina Mlynkova - związki

Halina Mlynkova do 2012 r. była żoną Łukasza Nowickiego, z którym ma 17-letniego syna Piotra. W 2015 r. piosenkarka wyszła za mąż za starszego o 17 lat czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Po ślubie wraz z nim i synem zamieszkała w Pradze.

Krótko po tym pojawiły się informacje, że w małżeństwie piosenkarki nie dzieje się zbyt dobrze. Po pięciu latach od przeprowadzki Mlynkova wróciła do Polski i potwierdziła pogłoski o rozwodzie.

Dzisiaj wokalistka cieszy się szczęśliwym związkiem z Marcinem Kindlą, z którym niedawno przywitali na świecie synka Leo.

Halina Mlynkova - kim jest Marcin Kindla?

Producent muzyczny współpracował z Haliną Mlynkovą przy jej najnowszej piosence "Zanim stracisz". Zakochani mają ze sobą wiele wspólnego. Mężczyzna jest autorem piosenek i producentem. 18 lat temu wydał z bratem debiutancki album "Niebo bez gwiazd". W 2011 r. zawiesił jednak działalność w zespole i postawił na solową karierę.

Marcin Kindla osiągnął m.in. sukces z Piotrem Kupichą. Piosenka "Jeszcze się spotkamy" trafiła do finałowego grona "SuperPremier" na festiwalu w Opolu. Utwór wygrał Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 2012 r. Marcin Kindla jest autorem tekstów, współpracował między innymi z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy Stachurskim.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Halina Mlynkova o przemocy domowej

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości