Gwiazdy

Hailey Bieber w kontrowersyjnym stroju podczas wizyty u prezydenta Francji. "Nawet Kim Kardashian bardziej by się zakryła"

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Hailey i Justin Bieber zostali zaproszeni do Pałacu Elizejskiego przez prezydenta Emmanuela Macrona i jego żonę Brigitte. Para zaprezentowała dość nieoczywiste stylizacje, które wywołały prawdziwą burzę w sieci. Komentarze skupiły się głównie na górnej części stroju modelki.

Justin Bieber z żoną u prezydenta Francji

Pochodzący z Kanady piosenkarz został zaproszony na rozmowę z prezydentem Emmanuelem Macronem z okazji Święta Muzyki (fr. Fête de la Musique) obchodzonego we Francji 21 czerwca. Powstało ono w 1981 roku z inicjatywy Marcela Landowskiego, francuskiego kompozytora polskiego pochodzenia. Tradycyjnie tego dnia odbywają się liczne koncerty i imprezy na wolnym powietrzu.

Jak donosi francuska prasa, w rozmowie z piosenkarzem, francuski prezydent poruszył kwestie związane z młodością. Justin nie wziął jednak udziału w okolicznościowym koncercie, który zorganizował Jean-Michel Jarre. Wydarzenie było poświęcone twórcom muzyki elektronicznej, którzy szczególnie ucierpieli podczas pandemii koronawirusa.

Strój Hailey Bieber na spotkaniu z głową państwa

Justinowi towarzyszyła jego żona, Hailey. Modelka wystąpiła w beżowej, wełnianej spódnicy za kolano, a na jej nogach znalazły się sandałki wiązane wokół łydki. O ile dół jej stroju można nazwać zachowawczym, o tyle góra, przypominająca szalik owinięty wokół biustu, wywołała niemałe poruszenie w mediach. Zestaw, który wybrała żona Justina Biebera jest projektem nowojorskiego projektanta LaQuan Smitha.

Zdjęcie Hailey i Justina w towarzystwie francuskiej pary prezydenckiej pojawiło się w mediach społecznościowych, a internauci nie pozostawili na modelce suchej nitki, komentując jej stylizację.

  • Nawet Kim Kardashian zakryłaby się bardziej w miejscu związanym z polityką.
  • Wybaczcie, ale powinniście włożyć coś bardziej przyzwoitego. Nie zawsze chodzi o bycie sobą czy nie osądzanie. Wydarzenia takie jak spotkanie z prezydentem wymagają stosownego ubioru.
  • Nie mogłaś znaleźć nic oprócz biustonosza?
  • Niesmaczne.
  • Wszyscy na tym zdjęciu wyglądają na mocno zmieszanych.

- to tylko niektóre z komentarzy pozostawionych na profilu Justina Biebera, który sam zaprezentował się w garniturze, rozpiętej pod szyją koszuli i sportowych butach.

Zobacz wideo: Najmodniejsze baleriny na lato

Zobacz też:

Kobiety po mastektomii pozują do niezwykłych aktów. „Życie bez piersi też może być piękne”

Orły 2021. Agata Kulesza uhonorowała matkę Tomasza Komendy. "Jesteś dla mnie wzorem"

Iza Kuna wyjaśnia, dlaczego przez 20 lat nie zdecydowali się z ukochanym na ślub. Mają ciekawe przemyślenia

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości