Gwiazdy

Gromee po raz kolejny został ojcem. "Jesteście całym naszym światem"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Gromee

Gromee oraz jego żona Sara Chmiel po raz trzeci zostali rodzicami. Szczęśliwy muzyk umieścił wzruszający wpis w swoich mediach społecznościowych. Zdradził także płeć i imię dziecka.

Gromee i Sara Chmiel ponownie zostali rodzicami

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami i postanowili podzielić się tą wiadomością ze światem. Muzyk wstawił rozczulające zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Fotkę opatrzył opisem, w którym zdradził imię i płeć pociechy.

Polskie gwiazdy wspierają Ukrainę

Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla UkrainyDaniel Olbrychski
wideo 2/5

- Henryk Aleksander przyszedł na Świat dziś, w Światowy Dzień DJ-a, @sarachmiel przypadek? Nie sądzę. Franio, Helenka i Henio jesteście całym Naszym Światem - wyznał Gromee.

W komentarzach wylało się morze gratulacji. "Piękna wiadomość", "gratulacje dla was", "dużo zdrówka", "gratulacje dla was, niech zdrowo rośnie i się rozwija" - pisali poruszeni fani pary.

Pojawiło się także wiele wpisów od znanych koleżanek i kolegów pary. - Wow, gratki! Zdrówka dla Was! - przekazała Cleo. - Gratulacje!!! Piękna wiadomość! Zdrówka dla Sary i Henia - życzyła Golec Uorkiestra.

Gromee i Sara Chmiel - dzieci

Gromee i Sara Chmiel to muzyczna para, która powiedziała sobie "tak" w 2018 roku. Para bardzo chroni swoją prywatność, o ich życiu rodzinnym wiemy niewiele. O tym, że spodziewają się trzeciego dziecka poinformowali fanów dopiero w grudniu zeszłego roku.

W 2018 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Franciszek. W 2020 roku powitali córeczkę, Helenę. A 9 marca 2021 roku, w Dzień DJ-a urodził się Henryk Aleksander.

Gratulujemy!

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości