Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej figury. "Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni"

Aktualizacja:

Grażyna Torbicka wciąż zachwyca naturalnym pięknem, klasą i elegancją. Mimo upływu lat dziennikarka może pochwalić się nienaganną figurą i promienną cerą. Jaki jest jej sekret?

Grażyna Torbicka – wzór kobiecości

Grażyna Torbicka to ikona telewizji, która przez wielu uważana jest za wzór kobiecości. Dziennikarka od lat zachwyca swoim wdziękiem, klasą i szykiem. Fani mogą pozazdrościć prezenterce także nienagannej figury oraz nieskazitelnej cery. Mimo upływu lat 61-letnia gwiazda wciąż zachwyca. Podczas jednej z rozmów zdradziła, jaki jest jej sekret długotrwałego piękna. Jak się okazuje, to nie zasługa drogich kosmetyków. Grażyna Torbicka przyznała, że używa tylko sprawdzonych produktów, które towarzyszą jej od lat.
- Nie używam jakiś wyjątkowych kosmetyków. Od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików – przyznała Torbicka w rozmowie z "Na Żywo".

Figura godna podziwu

Grażyna Torbicka to także szczęśliwa właścicielka smukłej figury. Myślicie, że to kwestia ćwiczeń lub diety? Nic bardziej mylnego. Dziennikarka zdradziła, że smukłe ciało zawdzięcza przede wszystkim dobrym genom, które odziedziczyła po ojcu. Ponadto dodała, że nigdy nie była fanką treningów i rygorystycznych diet, więc nie próbowała się do tego zmuszać. Zamiast biegów czy ćwiczeń na siłowni, preferuje długie spacery z pupilem.

Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem

- powiedziała".
Jak wiadomo, w pewnym wieku metabolizm kobiet zaczyna nieco zwalniać, a pierwszym widocznym efektem są dodatkowe kilogramy. Jak wygląda jadłospis właścicielki "figury idealnej"? Grażyna Torbicka przyznała, że niczego sobie nie odmawia, jednak zwraca uwagę na wielkość posiłku.
- Nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru - wyznała.
Sekret idealnej figury Małgorzaty Sochy:
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości