Gwiazdy

Emily Ratajkowski pozuje nago z synem. Zdjęcia wzbudziły kontrowersje

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram, o2.pl
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski opublikowała serię intymnych zdjęć, które według wielu internautów powinny znaleźć się wyłącznie w rodzinnym albumie modelki. Nagość, którą na co dzień epatuje celebrytka, nie jest dla jej obserwatorów niczym nadzwyczajnym, jednak kadry ze wspólnej kąpieli z synem wzbudziły sporo kontrowersji. W obronie gwiazdy stanęła koleżanka z branży Irina Shayk.

Naga Emily Ratajkowski w wannie z synem

W marcu 2021 roku Emily Ratajkowski doczekała się narodzin dziecka. Mały Sylvester jest owocem miłości modelki z Sebastianem Bear-McClardem. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a latem 2022 roku potwierdziły się doniesienia o rozstaniu popularnej pary.

- Emily ma się dobrze. Jest silna i skupiona na swoim synu. Kocha bycie mamą - przekazano wówczas na łamach "People".

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Modelka rzeczywiście poświęca się w pełni pracy i wychowywaniu 1,5-rocznego Sylvestra. Na jej instagramowym koncie nie brakuje zdjęć, które uchylają rąbka tajemnicy, w jaki sposób młoda mama spędza czas ze swoją pociechą. Ostatnie z fotografii zostały zrobione podczas ich wspólnej kąpieli. Emily Ratajkowski zapozowała nago w wannie, w której znajdował się również jej mały syn.

Irina Shayk staje w obronie Emily Ratajkowski

Część wiernych fanów Emily Ratajkowski zachwyciła się czułymi kadrami dokumentującymi beztroską zabawę modelki z 1,5-rocznym dzieckiem. Inni natomiast zwrócili uwagę, że podobne fotografie są pożywką dla krążących w sieci pedofili.

- Kolejne nagie dziecko w social mediach.

- Po co, u licha, dodawać zdjęcia z nagim synem? Robisz to jedynie dla lajków i uwagi - ocenili gorzko internauci.

Gdy jeden z komentatorów zauważył, że Ratajkowski "nie szanuje przyzwoitości swojego syna", do dyskusji dołączyła inna popularna modelka. Irina Shayk dosadnie odparła: "Może się odp***dolisz z tą swoją osobowością poniżej przeciętnej?", czym wsparła koleżankę z branży.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram, o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: Stefania M. D'Alessandro/Getty Images

Pozostałe wiadomości