Gwiazdy

Edyta Pazura rozbawiła fanów zdjęciem, które zrobiła mężowi. "A mówiłam, żeby został raperem"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Tomasz Urbanek/East News

Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, wykorzystując do tego media społecznościowe. Publikowane przez nią posty często dotyczą poważnych, życiowych tematów, ale czasami mają po prostu na celu wywołanie u internautów uśmiechu. Tym razem gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie męża, które z całą pewnością poprawiło nastrój niejednej osobie. Cezary Pazura zapozował na nim w zupełnie nowej odsłonie.

Edyta i Cezary Pazurowie - idealna para

Edyta i Cezary Pazurowie to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie każdego dnia udowadniają, że wiek nie gra w miłości żadnej roli. Choć dzieli ich przeszło 25 lat różnicy, idealnie się uzupełniają i tworzą szczęśliwą rodzinę. Wychowują trójkę wspaniałych dzieci: Amelię, Antka i Ritę.

Edyta Pazura nie stroni od pokazywania w sieci kadrów związanych z życiem rodzinnym. Spełniona żona i mama trzech pociech często publikuje na swoim instagramowym profilu fotografie bliskich. Tym razem zdecydowała się pochwalić zdjęciem męża, wywołując tym samym niemałe poruszenie wśród obserwujących ją internautów.

Cezary Pazura w obiektywie żony

Zdjęcie, na którym Cezary Pazura zapozował bez koszulki, eksponując nagi tors przyozdobiony złotą biżuterią, wywołało w sieci prawdziwą lawinę komentarzy. Żona aktora opublikowała je na swoim instagramowym profilu z samego rana między innymi po to, by uczcić zażegnanie kryzysu, związanego z ogólnoświatową awarią serwisów społecznościowych. Okazało się jednak, że to właśnie widok Cezarego Pazury wzbudził u internautów najwięcej emocji. Umieszczony pod fotografią podpis również nie umknął ich uwadze.

A mówiłam, żeby został raperem

- napisała w poście Edyta Pazura. Fani natychmiast zareagowali na wpis. Wielu z nich pochwaliło wysportowaną sylwetkę aktora, inni nie kryli rozbawienia, wywołanego widokiem idola w oryginalnym wydaniu.

"Aż mi z wrażenia ogórki z kanapki spadły", "Jakie życie, taki rap", "Prawdziwy Boss", "Ale forma... panowie, brać przykład!" - pisali internauci pod zdjęciem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości