Edyta Pazura ma powody do radości: "Ulubiony moment każdego rodzica"

Edyta Pazura
Kamil Piklikiewicz/EastNews
Edyta Pazura po całym dniu znalazła powody do radości. Mama trójki dzieci zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym szczęśliwa, cytuje słowa kultowej piosenki z filmu "Killer". - Znam to uczucie - napisali fani.

Edyta Pazura ma powody do radości

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w pociągu. Bardzo szybko między nimi zaiskrzyło, a 1 maja 2009 r. odbył się ślub. Na przestrzeni lat małżeństwo doczekało się trójki wspaniałych dzieci: Amelii, Antoniego oraz Rity. Jakiś czas temu Edyta skomentowała medialne spekulacje i zdradziła, że nie planuje powiększać rodziny.

- Sorry kochanie, ten bar już spłonął. Zamknęłam interes - podsumowała żartobliwie udostępniony na InstaStories artykuł.

Nic dziwnego, przy takiej gromadce rodzice mogą czuć zmęczenie. Domowe obowiązki, zajęcia dodatkowe, wymyślanie zabaw. To wszystko daje się we znaki. Dorośli celebrują zatem czas, gdy ich pociechy smacznie śpią. Niedawno Edyta zamieściła na Instagramie radosne zdjęcie, które opatrzyła komentarzem. W hasztagach nawiązała do piosenki z filmu "Killer".

Poszli spać #coja #robie #tu #uuuu

- czytamy.

Fani popierają Edytę

Słowa Edyty spotkały się ze zrozumieniem fanów. Jak przyznali, przeżywają dokładnie takie same emocje w chwili, kiedy ich dzieci zasypiają. Po całym dniu biegania każdemu z rodziców należy się chwila wytchnienia.

- "Taaak znam to uczucie", "Ulubiony moment każdego rodzica", "Ciesz się chwilą, tak szybko mija!"

Zobacz wideo: Cezary Pazura w roli trenera polskiej reprezentacji. „To pierwszy pozytywny film o futbolu”

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska staje w obronie TVN. "Każdy z nas ma prawo czerpać wiedzę z różnych źródeł"

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Daria Widawska przełamała swój największy lęk. Co ją wyjątkowo przerasta?

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości