Gwiazdy

Edyta Górniak po bolesnych doświadczeniach podpowiada, jak wrócić do normalności: "Czas się z tym pożegnać"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNPiotr Bławicki/East News

Edyta Górniak nie przestaje rozpieszczać fanów. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom artystka jest ostatnio coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Coraz regularniej prowadzi też transmisje na Instagramie, podczas których dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami.

Edyta Górniak ponownie zabrała głos na Instagramie

W podsumowaniu minionego roku Edyta Górniak zdobyła się na szczere wyznania. Opowiedziała między innymi o trwającej osiem miesięcy relacji, która niestety zakończyła się "spektakularną zdradą". Gwiazda nie ukrywa, że niełatwo było jej się uporać z traumatycznym rozstaniem. Na kolejnym live'ie Górniak raz jeszcze wspomniała o trudnych doświadczeniach. Teraz jednak podeszła do tematu z innej strony i podzieliła się z fanami sposobem na radzenie sobie z traumami.

- Nie mam mądrych rad w tej kwestii, jeśli chodzi o takie nadużycie zaufania, to jest to bardzo trudny proces. Ale ja sobie robię takie ćwiczenia i wam też polecam. Polega to na tym, że niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji się znajdujemy, to za wszelką cenę staram się dostrzegać dobrą stronę każdego wydarzenia. Bo każda sytuacja na świecie ma dwie strony - przekonywała piosenkarka.

Edyta Górniak o radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami

Edyta Górniak posłużyła się przykładem i wyjaśniła obserwatorom, że nawet tak trudna sytuacja jak choroba bliskiej nam osoby, może mieć dobre strony. Zdaniem wokalistki takie doświadczenia są dla ludzi nauką "pokory, łagodności, cierpliwości i wzniesienia duszy".

- Każda sytuacja, której doświadczamy, daje nam ciemną i jasną stronę i naszym zadaniem jest dostrzec obie te strony i wybrać tę, z którą mamy siłę się zmierzyć - dodała.

Edyta Górniak wie, że wielu osobom trudno jest szukać pozytywów w kryzysowych sytuacjach. Dla nich także miała radę.

- Mogliśmy sobie narzekać, żyć w różnych zmaganiach, smutkach. Czas się z tym pożegnać. (...) A teraz uczymy się nowych rzeczy - przyjmować szczęście, cieszyć się szczęściem, odkrywać, doceniać najmniejsze krople szczęścia - poleciła.

Pozytywne myślenie ma miliony zwolenników. Jak widać, Edyta Górniak również należy do tego grona.

Zobacz też:

Kryzys w związku: dlaczego mężczyźni zdradzają? Seksuolog obalił krążące mity

Czy warto rejestrować się na portalu randkowym Badoo? Jak na Badoo znaleźć partnera i zachować prywatność?

Chwila relaksu z filiżanką ulubionej kawy. Jaki ekspres wybrać?

Zobacz wideo: Edyta Górniak o miłości... nie tylko do muzyki

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości