Gwiazdy

Gwiazdy świętują Dzień Babci i pokazują rodzinne zdjęcia. "Najlepsza przyjaciółka, wojowniczka i inspiracja"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Sylwia Bomba, Patricia Kazadi i Edyta Herbuś

Z okazji Dnia Babci i nadchodzącego Dnia Dziadka wiele gwiazd opublikowało w mediach społecznościowych fotografie z bliskimi. Chwalą się nie tylko ukochanymi seniorami, ale również rodzicami, którzy spełniają się w roli dziadków. Czego im życzą?

Gwiazdy składają życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Patricia Kazadi pokazała fanom wiele radosnych fotografii swojej ukochanej babci. Pani Kazimiera to jedna z najważniejszych kobiet w jej życiu, która zawsze ją wspierała. Kibicowała wnuczce w drodze na szczyt.

- Dzisiaj dzień niezwykle wyjątkowy dzień, w którym jeszcze bardziej niż zwykle doceniamy i celebrujemy miłość mojego życia. Moją Icon, najlepszą przyjaciółkę, wojowniczkę i inspirację. Babciu, Kocham Cię mocniej niż najmocniej się da. Wszystkiego najlepszego dla Kazi i wszystkich wspaniałych Babć - przyznała gwiazda.

Seniorzy

Fit Oldboy udowadnia, że seniorzy też mogą być w świetnej formie
Fit Oldboy udowadnia, że seniorzy też mogą być w świetnej formieDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Sylwia Bomba bardzo docenia swoich rodziców, którzy są wspaniałymi dziadkami dla jej córki Tosi.

- Dzień dobry! Przedstawiam Wam moją bombową drużynę do zadań specjalnych: bombowa BABCIA i bombowy DZIADEK, bombowy piesek i ich oczko w głowie, nasza mini bombka. Z okazji Dnia Babci (oraz jutrzejszego Dnia Dziadka) składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najwspanialsze podziękowania i życzenia, a Babci i Dziadkowi Bombie Tosia życzy dużo zdrowia i bardzo dużo czasu spędzonego razem - napisała gwiazda "Goggleboxa".

Edyta Herbuś często opowiada w mediach o bliskiej relacji z dziadkami. Babcia Tola i dziadek Tadeusz są dla niej wzorem do naśladowania. Seniorzy w zeszłym roku świętowali 65. rocznicę ślubu.

- Kochane babcie i drodzy dziadkowie, z okazji Waszego święta życzę Wam dużo zdrowia i nigdy niegasnącej radości życia. Aby bliscy o Was dbali tak bardzo, byście nigdy nie zapomnieli, jak jesteście dla nas ważni i potrzebni. Z miłością, Edyta. P.S. Najukochańsi Tolko i Tadziu, dziś kocham Was najmocniej z drugiego końca świata!!! - wyznała tancerka.

Dzień Babci i Dzień Dziadka - gwiazdy pokazują rodzinę

Emilia Komarnicka-Klynstra wyznała, że jej dziadkowie już odeszli, dlatego tak bardzo docenia obecność rodziców. Jej mama i tata są troskliwymi dziadkami dla Kosmy i Tymoteusza.

- Od zeszłego roku, nie ma już moich dziadków na Ziemi i choć w sercu ból tęsknoty wciąż mocno się tli, to czuję ich obecność i ogromne wsparcie - napisała Emilia. - Tym mocniej dziękuję za dziadków moich dzieci, którzy z otwartym sercem budują siłę naszych chłopaków, wypełniając przekaz pokoleniowy, największą siłą wszechświata - bezwarunkową miłością. Na zdjęciach są Ci obecni, absolutnie oddani, w sercach także Rodzice Redbada, z którymi nasze dzieci na Ziemi spotkały się tylko na chwilę, lub wcale, ale ich obecność i wsparcie czujemy równie silnie. Dziś i jutro piękne święta. Wszystkim Babciom i Dziadkom wszystkiego najwspanialszego - dodała aktorka.

Halina Mlynkova z okazji Dnia Babci również opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy - wspaniałej babci dla jej synów.

- Co za kobieta! Wspaniała Babcia dla pięciu wnuków, zawsze uśmiechnięta i z dobrą radą dla każdego. Mimo że chłopaki mocno podrośli, nadal najważniejszym punktem wakacji to wspólny wyjazd do Babci! I tu nic już dodawać nie trzeba! Każdemu życzę tak cudownej Babci! Wszystkiego najlepszego, zdrówka i siły drogie Babcie! #piotr #nikodem #jan #jakub #leo - podkreśliła wokalistka.

Maria Winiarska jest dumną babcią trzech wnuczek. Jej starsza córka Hanna Zborowska-Neves ma dwie pociechy - Milę i Ninę. Z kolei Zofia Zborowska-Wrona jest mamą Nadziei. Babcia Marysia od samego rana jest rozpieszczana.

- Dzień Babci. A Wy jak spędzacie ten dzień? Nas Nadziejka @zborowskazofia i @w_kracze zabrali na śniadanko. Szkoda, że Ninusi i Mili już nie ma w Polsce i jeszcze śnieg spadł, a Mila tak kocha śnieg… @hannaneves TĘSKNIĘ! - napisała Winiarska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik, Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości