Gosia Baczyńska o urodzie Polek: "Trochę się opanowały"

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
lifestyle.newseria.pl

"Duże usta i policzki, które są jak jabłka, to już nie jest obecny kanon mody" - stwierdziła Gosia Baczyńska. Projektantka zauważyła, że Polkom zdarza się przesadzić z medycyną estetyczną, co sprawia, że nie wyglądają najlepiej. Przyznała jednak, że "kobiety zaczęły się opanowywać".

Gosia Baczyńska o urodzie Polek

Gosia Baczyńska jako pierwsza polska projektantka wzięła udział w pokazach mody podczas Paris Fashion Week (2014). Tworzy kreacje nie tylko dla rodzimych gwiazd, ale i zagranicznych. W jej stylizacje ubierały się: Chloe Bridges, Halle Berry, Lotte Verbeek czy sama księżna Kate.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Projektantka doskonale zna światową modę i ma pogląd na to, co jest teraz w trendach. Jej zdaniem na pewno nie należą do nich przesadne ingerencje medycyny estetycznej w urodę, do których mają słabość Polki.

- Mówię o tej przesadzie, że są dziewczyny, kobiety, które po prostu nie mają umiaru i bardzo często z ładnej, młodej dziewczyny robi się po prostu produkt napompowany wszystkim. Przecież niektóre z nich naprawdę wyglądają groteskowo - przyznała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

"Kobiety się już trochę opanowały"

Projektantka zauważyła, że najczęściej "sprawcami" tej "groteskowej" urody są wypełniacze. Zwróciła uwagę na zbyt duże usta i nienaturalnie wyglądające policzki.

- Duże usta i policzki, które są jak jabłka, to już nie jest obecny kanon mody, bo zauważyłam, że on na szczęście troszeczkę odchodzi. Mówię o wielkich policzkach, okrągłych, do tego usta wypełnione na maksa - mówiła. - Wydaje mi się, że jesteśmy już za szczytem tego trendu, że kobiety już się trochę opanowały – stwierdziła projektantka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: lifestyle.newseria.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kristy Sparow/Getty Images

Pozostałe wiadomości