Gwiazdy

Amello z "40 kontra 20" nadal ma kontakt z Tomem? Wyznała, czy jest zakochana

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Amello "40 kontra 20"

Amello Edung była o włos od wygranej. Niestety, w finale "40 kontra 20" Tom Grabowski wybrał jej konkurentkę, Amirę Ellili. Uczestniczka reality show opowiedziała nam o kulisach programu i mężczyznach, którzy się jej podobają. Czy znalazła nową miłość?

Amello z "40 kontra 20" - relacja z Tomem

Justyna Piąsta, dziendobry.tvn.pl: Amello, dotarłaś do wielkiego finału "40 kontra 20". Miałaś nadzieję, że Tom wybierze ciebie, czy jednak spodziewałaś się, że to będzie Amira?

Amello Edung: Miałam w sobie bardzo dużo emocji. Każda dziewczyna chciała wyjść z programu z którymś z mężczyzn, więc i ja na to liczyłam. Miałam nadzieję, że Tom mnie wybierze, ale z drugiej strony brałam pod uwagę, że to może być Amira. Ona była od początku programu, a ja weszłam pod koniec. Zanim się pojawiłam, to Tom i Amira mieli czas, żeby się lepiej poznać. Była między nimi chemia, więc to było fair z jego strony, że podjął taką decyzję. I tak byłam w szoku, że trafiłam do finału. To już było dla mnie dużym sukcesem.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Tom często mówił w programie, że bardzo mu się podobasz i go intrygujesz. A jakie jego cechy tobie się spodobały?

Tom jest przede wszystkim bardzo zabawny. Lubię jego poczucie humoru, dużo razem żartowaliśmy. Poza tym jest przystojny i zadbany. Wolę starszych facetów, bo do młodszych zawsze miałam pecha - chłopaki w moim wieku są jeszcze niedojrzali. W Tomie spodobało mi się też to, że z zewnątrz jest takim twardym facetem, ale w środku jest wrażliwy. Ma naprawdę dobre serce. Trzeba spędzić z nim więcej czasu, żeby odkryć jego wnętrze. Nie wszyscy ludzie to zauważają.

Udało wam się utrzymać przyjacielską relację?

Mamy kontakt, często rozmawiamy. Kilka razy spotkaliśmy się na kawę czy na imprezę. Mamy bardzo fajną relację.

"40 kontra 20". Czy Amello jest singielką?

A co z dziewczynami z programu? Czy któraś z nich jest twoją bratnią duszą?

Lubiłam wszystkie dziewczyny, ale najlepiej dogadywałam się z Magdą. Szybko zrozumiałam, że nadajemy na tych samych falach. Zawsze była wobec mnie lojalna, dużo rozmawiałyśmy. Wiedziała, że nie umiem perfekcyjnie mówić po polsku. Kiedy miałam jakiś problem z językiem, to ona cały czas starała się mi pomagać. Do dzisiaj się przyjaźnimy, niedługo przyleci do mnie do Kenii i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Udało ci się spotkać odpowiedniego partnera?

Nie. Nadal jestem singielką. Przed programem byłam w dwóch związkach, ale one nie wyszły. Po prostu nie dostawałam od partnerów tego, co ja im dawałam. A dawałam z siebie dużo. Dlatego postanowiłam, że teraz jest czas dla mnie. Chcę się skupić na sobie, chcę się rozwijać. W kwestii relacji damsko-męskich na razie się poddałam.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości