Gwiazdy

Małgorzata Socha z przyjaciółką w górach. To również znana gwiazda

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka

Małgorzata Socha, korzystając z uroków zimy, wybrała się w polskie góry. Na wycieczkę nie pojechała sama - towarzyszyła jej Natalia Kukulska. Obie gwiazdy zabrały ze sobą córki, które są w podobnym wieku i - jak widać na opublikowanym w sieci zdjęciu - świetnie się dogadują.

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska w górach

Nie jest tajemnicą, że o przyjaźń w show-biznesie nie jest najłatwiej. Jednak wyjątek potwierdza regułę, a tym wyjątkiem zdecydowanie jest Małgorzata Socha, która nie narzeka na brak koleżanek z artystycznej branży. Jedną z nich jest Natalia Kukulska, z którą aktorka wybrała się na wycieczkę w góry.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazdy na wyjeździe bawiły się w towarzystwie innych znajomych i dzieci. Na instagramowym profilu Natalii Kukulskiej znaleźć można zdjęcie dziewczynek pozujących razem do fotografii.

- Ewidentna wygrana od losu! Cudny, wartościowy czas ze świetną ekipą, dziećmi, świeżym powietrzem, cudnymi widokami, wymarzoną pogodą i przepysznym jedzeniem. Czego chcieć więcej? - napisała piosenkarka.

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha - przyjaźń od lat

Artystki przyjaźnią się od lat. Małgorzata Socha wspierała Natalię Kukulską w trudnych momentach i odwrotnie. Otwarcie sobie kibicują, często też razem bawią się na imprezach branżowych. Mają córki w podobnym wieku, więc tematów do rozmów na pewno im nie brakuje. Wyjazd w góry nie jest ich pierwszą wspólną wycieczką. Wyjeżdżały już wcześniej razem na wakacje, ferie czy majówki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości