Gwiazdy

Gwiazda "Białego Lotosu" założyła konto na TikToku. Jej pierwszy post stał się hitem

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
TikTok

Jennifer Coolidge na ekrany powróciła w wielkim stylu. Aktorka znana z "Białego Lotosu" stała się ulubienicą publiczności dzięki swojemu poczuciu humoru i dystansowi. Postanowiła założyć konto na TikToku, a jej pierwszy "nieporadny" filmik okazał się hitem. W kilkanaście godzin nagranie zdobyło prawie 900 tys. polubień.

Jennifer Coolidge na TikToku

Coraz więcej gwiazd decyduje się na założenie konta na TikToka, a do ich grona dołączyła Jennifer Coolidge. Aktorka cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów, więc aplikacja na pewno będzie źródłem kolejnych jej wystąpień, które wywołają uśmiech.

- Cześć, to mój pierwszy TikTok. Próbowałam wymyślić coś fajnego i zdecydowałam się powiedzieć wiersz, który lubię - mówiła na nagraniu gwiazda serialu "Biały Lotos". Potem zaczęła recytować słowa: - Niech cię nie zmyli ilość kasy, jaką mam. Nadal jestem tą Jenny, Jenny, Jenny z sąsiedztwa.

To oczywiście nie był wiersz, a fragment piosenki "Jenny From The Block" Jennifer Lopez. Aktorka zmieniła kadr i okazało się, że obok niej siedzi nie kto inny, jak sama JLo. - Podoba mi się - stwierdziła autorka przeboju.

Fenomen Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge znana jest również jako "matka Stiflera". Gwiazda wcieliła się w tę postać w serii filmów "American Pie", za co widzowie ją pokochali. Na ekrany wróciła po wielu latach. Dzięki roli w serialu HBO "Biały Lotos" ponownie zaczęła święcić tryumfy. Na 80. Gali Złotych Globów odebrała nagrodę dla "najlepszej aktorki drugoplanowej".

Nie tylko umiejętności sceniczne Cooldge zostały zostały docenione. Aktorka świetnie odnajduje się w show-biznesie dzięki swojemu poczuciu humoru i dystansowi do siebie, czego popis dała właśnie na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic/Getty

Pozostałe wiadomości