Gwiazdy

Dorota Szelągowska przyłapana przez paparazzi. Wydała oświadczenie w sprawie "problemu z nałogiem"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Dorota Szelągowska
Miasto KobietDorota Szelągowska

Zdjęcia Doroty Szelągowskiej palącej papierosy pojawił się niedawno w jednym z tabloidów. Gwiazda nie zostawiła tego bez komentarza. W oficjalnym oświadczeniu odniosła się do informacji godzących w jej wizerunek.

Dorota Szelągowska i kariera w mediach

Dorota Szelągowska w mediach jest prawie od 25 lat. Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 r., kiedy miała 19 lat. Została wówczas prowadzącą jednego z programów dla młodzieży Jesienią 2014 r. premierę miał jej program "Dorota Was urządzi", w którym przez lata pokazywała najpiękniejsze przestrzenie, doradzała, jak samemu przeprowadzić remont i zarażała widzów swoją największą pasją, jaką są właśnie wnętrza i ich projektowanie. W 2016 r. pojawiły się jej dwa kolejne programy: "Polowanie na kuchnie" oraz "Polowanie na mieszkanie". Następnie została prowadzącą "Domowych rewolucji", "Tu jest pięknie" i "Dorota inspiruje", a także "Totalnych remontach Szelągowskiej".

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Córka Katarzyny Grocholi przyznała, że do telewizji trafiła zupełnym przypadkiem za namową znajomych, którzy tuż po imprezie osiemnastkowej zaciągnęli ją na casting do młodzieżowego programu.

- Znajomi zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła - powiedziała podczas rozmowy z Agatą Młynarską w cyklu "#agatasiękręci w Stylach".

Dorota Szelągowska i palenie papierosów

Dorota Szelągowska dobrze wie, jak funkcjonuje świat show-biznesu. Niestety nawet najbardziej doświadczeni w branży medialnej, wpadają czasami w pułapkę paparazzi. Nie inaczej było w przypadku dziennikarki. Zapalenie papierosa przypłaciła publikacją w gazecie, opatrzoną jej zdjęciami z ukrycia. Reakcja gwiazdy była niemalże natychmiastowa.

- Z okazji artykułu w "Fakcie" (drugie zdjęcie) z wczoraj, w którym wyglądam jakbym miała 60 lat i wyznaję dramatycznie, że mam problem z nałogiem, chciałabym donieść, że to nieprawda. To znaczy mam problem, że mam nałóg, ale z samym nałogiem problemów żadnych. Nawet nie wiem, czy jest coś bardziej bezproblemowego w moim życiu! Całkowita przewidywalność - wiadomo, że muszę zapalić od razu rano, i potem ciągle, że to niezdrowe i drogie też dokładnie wiadomo. Są tabelki i wykresy. Że i jak śmierdzi. Jedyny problem z nałogiem mam w zimie, jak palce marzną, ale to chyba bardziej problem z zimą niż z nim. Nie palcie papierosów. Dziękuję - czytamy w krótkim, acz dosadnym oświadczeniu Doroty Szelągowskiej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Miasto Kobiet

Pozostałe wiadomości