Gwiazdy

"To mi ciążyło na ramieniu". Patricia Kazadi o tym, co robiła po wycofaniu się z show-biznesu

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Patricia Kazadi podsumowuje 20-lecie pracy w telewizji
Patricia Kazadi podsumowuje 20-lecie pracy w telewizji
wideo 2/5

Patricia Kazadi w tym roku świętuje 20-lecie pracy w telewizji. Wystąpiła w wielu programach w roli prowadzącej, a oprócz tego spełniała się wokalnie i aktorsko. W pewnym momencie zniknęła z mediów, bo musiała zwolnić, na nowo ustalić swoją hierarchię priorytetów, a także zadbać o zdrowie. W rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl wyznała, co w trakcie tej przerwy działo się w jej życiu.

Patricia Kazadi - 20-lecie pracy

Patricia Kazadi od dwóch dekad pracuje w telewizji. Dorastała i zmieniała się na oczach widzów. Była prowadzącą programów takich jak "You Can Dance" czy "X Factor", a niedawno "Perfect Picture". Wystąpiła też w "Tańcu z gwiazdami", który był emitowany na antenie TVN, i w parze z Łukaszem Czarneckim zajęła 4. miejsce. Grała m.in. w serialu "Na Wspólnej" czy w filmie "Miłość jest wszystkim". Okrągła rocznica to dobry moment na podsumowania. Jak gwiazda wspomina minione 20 lat?

- To przepiękny czas. Uczę się też tego, żeby to docenić i też siebie poklepać po ramieniu i powiedzieć: "Good job!". Zawsze wcześniej deprecjonowałam swoje osiągnięcia, trochę też przez hejt, którego doświadczałam. Pozwalałam na to, żeby opinia innych wpływała na moje poczucie wartości. Tak nie powinno być. Nad tym też popracowałam, dużo przerobiłam lekcji. Jestem dumna z siebie. Uważam, że to, że utrzymałam się 20 lat na rynku to jest osiągnięcie. To, że cały czas pracuję też. Szczególnie, że będąc osobą kolorową w naszym kraju, ja przecierałam szlaki i to było trudne wyzwanie. Jestem z siebie dumna i mówię to głośno, to dużo dla mnie znaczy, że umiem to powiedzieć i się tego nie wstydzę. Ale życie zawodowe jest już dla mnie drugotorowe. Teraz moją główną pasją jest działalność prospołeczna, pomaganie innym. Uświadamianie i walka z endometriozą, wspomaganie młodzieży w walce z body shamingiem, hejtem. Chcę umacniać kobiety, chcę, żeby się wspierały. To jest teraz moim głównym źródłem energii i skupienia. Temu się poświęcam - powiedziała Kazadi.

Patricia Kazadi powraca po przerwie

Kazadi na wiele miesięcy zniknęła z show-biznesu. Przestała prowadzić programy, nie pojawiała się na czerwonych dywanach. Zdradziła nam, jak wykorzystała ten czas wolny od telewizyjnych obowiązków.

- Nic nie robiłam. Autentycznie przez pierwszy rok nie robiłam nic. I to było super. Chodziłam do teatru, bo na to nigdy nie było czasu. Żyłam po prostu, spotykałam się z przyjaciółmi, pierwszy raz się upiłam. Robiłam takie rzeczy, na które wcześniej nie mogłam sobie pozwolić, bo się stresowałam, bo wiedziałam, że następnego dnia jadę na plan. Byłam w 100 proc. Patką i poznawałam świat od innej strony. Później przyszedł COVID, potem moje problemy zdrowotne, więc to mi ciążyło na ramieniu. A teraz chcę się rozwijać, chcę robić kolejne kroki, żeby być lepszą osobą. Skupiam się na tym - podkreśliła Patricia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości