Gwiazdy

Urodzinowa niespodzianka dla Ewy Drzyzgi. "Jesteście cudowni"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Ewa Drzyzga 1 grudnia świętuje urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej małą niespodziankę. Sandra Hajduk, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik wykonali telefon i złożyli dziennikarce szczere życzenia. Jak zareagowała redakcyjna koleżanka?

Ewa Drzyzga świętuje urodziny

Ewa Drzyzga nowy miesiąc rozpoczyna z przytupem. Dziennikarka ma powody do świętowania - 1 grudnia obchodzi urodziny. W tym dniu redakcyjni koledzy i koleżanki postanowili zadzwonić i na wizji złożyć jej życzenia. Co na to dziennikarka? Ku naszemu zaskoczeniu Ewa odebrała telefon z nieznanego numeru. Jak przyznaje, zazwyczaj odrzuca takie połączenia, ale tym razem przypadek sprawił, że postąpiła inaczej.

- Wróciłam z 1,5-godzinnego spaceru, zaparzyłam kawę, usiadłam na kanapie i odpaliłam Dzień Dobry TVN, żeby posłuchać, co Andrzej będzie opowiadał o wczorajszych meczach. Usiadłam, jestem zdyszana i widzę, że wywołujecie mnie, żebym odebrała telefon - zdradziła.

Po złożonych życzeniach Ewa przyznała, że jest wzruszona. "Jesteście cudowni" – dodała.

Redakcja dziendobry.tvn.pl dołącza do serdecznych życzeń złożonych przez Sandrę Hajduk, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika.

Ewa Drzyzga – kariera

Ewa Drzyzga - uwielbiana przez widzów i słuchaczy dziennikarka i prezenterka - przyszła na świat w Krakowie w 1967 roku. Studiowała filologię rosyjską. Jak rozpoczęła się jej przygoda z mediami i dziennikarstwem? W 1990 roku Ewa rozpoczęła staż w Polskim Radiu. Kolejnym krokiem był poranny program w stacji RMF FM.

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej kultowe "Rozmowy w toku" emitowane w latach 2000-2016. Talk-show pokochały miliony widzów, a prowadząca wyróżniona została 4 telekamerami i nagrodą Wiktora. Niektórzy porównywali ją także do amerykańskiej królowej formatu, czyli Oprah Winfrey.

Po latach na drodze Ewy pojawiły się nowe wyzwania. Dziennikarka poprowadziła programy medyczne "36,6°C" w TVN i "Raport Life" w Discovery Life. We wrześniu 2020 roku Ewa dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN, który współprowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak. Jest to drugi żeński duet w historii porannego programu.

Warto wspomnieć, że prywatnie Ewa Drzyzga jest miłośniczką teatru i marzyła o karierze aktorskiej. Na swoim koncie ma gościnny udział w serialu "Majka". 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości