Gwiazdy

"40 kontra 20". Tom wypiera się pocałunku z Amirą. Chce zyskać w oczach innych singielek?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Amira i Tom "40 kontra 20"

Mleko się wylało. Wszystkie uczestniczki programu "40 kontra 20" dowiedziały się, co zaszło między Tomem i Amirą. 44-latek będzie próbował się pokrętnie tłumaczyć, ale jeszcze bardziej sobie zaszkodzi. By rozładować napięcie, dziewczyny wezmą udział w sportowej konkurencji. Zwyciężczyni otrzyma cenny przywilej.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 9. odcinku?

Nie milkną echa po pocałunku Toma i Amiry. Cała grecka posiadłość aż huczy od plotek. Jedne panie stoją po stronie Amiry i twierdzą, że właśnie na takich czułych gestach polega ta miłosna gra, inne zaś bronią Toma, mając nadzieję, że i na nie 44-latek zwróci uwagę.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W 9. odcinku Tom będzie stawał na głowie, by wytłumaczyć się przed mieszkankami willi z tego, co zrobił. W wyniku pokrętnych usprawiedliwień do Amiry dotrze informacja, że ich namiętne zbliżenie 44-latek określa jako "plotkę". Kto pomoże 27-latce w tej trudnej sytuacji? Tymczasem na glampingu Tomek nie marnuje czasu i wykorzystuje wolną chwilę, aby bliżej poznać piękną Kasię.

Mieszkańcy rezydencji uwielbiają gry i sportowe konkurencje. Także i dziś, podczas wieloetapowego pojedynku, zawodniczki dadzą z siebie wszystko. Będzie o co walczyć, ponieważ zwyciężczyni otrzyma przywilej przetasowania mieszkanek pomiędzy strefami. Na jedną dobę willa i glamping zamienią się z rezydentkami. Czy ta niewielka z pozoru zmiana okaże się taktyczną zagrywką i prawdziwie nowym rozdaniem?

Spokojny wieczór zachęci do zwierzeń. Na poważną rozmowę nabierze ochoty para, która ma już za sobą krótką, choć skomplikowaną historię, czyli Iza i Tomek. Jak zakończy się ich spotkanie? Tego dowiemy się już wkrótce.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości