Gwiazdy

Magda Gessler odwiedzi Kępno. Co się wydarzy w finałowym odcinku "Kuchennych rewolucji"?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
"Kuchenne rewolucje". Co się wydarzy w finałowym odcinku?

W najnowszym, a zarazem finałowym odcinku "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler wybierze się Kępna. Słynna restauratorka będzie próbowała pomóc Elżbiecie, która prowadzi lokal o nazwie "Kulinarna Warszawka". Co wyniknie ze spotkania obu pań? Czy rewolucja zakończy się sukcesem?

"Kuchenne rewolucje". Co się wydarzy w finałowym odcinku?

Pani Elżbieta przez dwadzieścia lat pracowała w gastronomii, gotując w cudzych restauracjach. W końcu, półtora roku temu, zdecydowała się zrealizować swoje marzenie i otworzyła własny biznes. Mimo że stara się serwować gościom domowe jedzenie, które ma być smaczne jak u mamy, to lokal "Kulinarna Warszawka" świeci pustkami.

Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w KamionkachTVN
wideo 2/10

Restauracja na siebie nie zarabia i pani Elżbieta zmuszona jest dokładać do interesu. Dodatkowo, aby zminimalizować koszty, wybiera najtańsze produkty. Czy to dobry kierunek? Najtańszy produkt to często produkt niesmaczny i niezdrowy, a ludzie to czują i omijają lokal szerokim łukiem. Nie ominie go jednak Magda Gessler. Znana restauratorka z Warszawy do "Kulinarnej Warszawki" przemierzyła setki kilometrów, by zawalczyć o smak, jakość i gości. Co z tego wyszło?

Kuchenne rewolucje. Gdzie i kiedy oglądać?

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym Magda Gessler pomaga innym restauratorom i dzieli się z nimi swoim doświadczeniem. 14, czyli finałowy odcinek 25. sezonu, show będzie może obejrzeć już w czwartek, 1 grudnia, na antenie stacji TVN. Emisja rozpocznie się o godzinie 21:55.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości