Gwiazdy

Czesała się jak Hailey Bieber, aż zaczęły wypadać jej włosy. Teraz ostrzega inne dziewczyny

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Hailey Bieber

Hailey Bieber jako popularna modelka i influencerka wyznacza trendy w dziedzinach mody i urody. Wiele kobiet pokochało jej styl i noszą taką samą fryzurę jak ona - wysoki kok z zaczesanymi na gładko włosami. Jedna z TikTokerek wyznała, że przez to nabawiła się problemów, a jej kosmyki znacznie się przerzedziły.

Fryzura jak u Hailey Bieber

TikTokerka "Melbellles" inspiruje się stylem Hailey Bieber. Nie tylko odwzorowuje jej codzienne stylizacje, ale też chętnie czesze się i maluje jak znana modelka. Szczególnie do gustu przypadła jej fryzura, której głównym elementem jest wysoki kok. Do tego rodzaju upięcia zwykle wyznacza się przedziałek na środku głowy i wyczesuje włosy na gładko przy użyciu specjalnego żelu utrwalającego. Dzięki niemu żaden z kosmyków nie odstaje. Taka stylizacja prezentuje się niezwykle efektownie i jest bardzo wygodna.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Melbellles" przez wiele tygodni czesała się jak Hailey Bieber, aż nabawiła się problemów. Ostrzegła przed tym swoje obserwatorki. Wyznała, że przez zbyt częste noszenie ciasnego koka, teraz wypadają jej włosy i cofnęła się jej linia włosów na czole. Dodała też, że nie ma już tzw. "baby hair", czyli krórkich włosów u nasady głowy.

Problemy z włosami

Okazało się, że wiele kobiet, które również czesały się jak Hailey Bieber, mają podobne zmartwienia.

- "Mam to samo", "U mnie też tak jest", "Teraz mogę się tak czesać już tylko raz w tygodniu", "Moje włosy się strasznie przerzedziły w ciągu ostatniego miesiąca" - czytamy w komentarzach.

TiKTokerka szukała różnych sposobów, by uratować słabe włosy. Wreszcie trafiła na naturalny produkt, który jej pomógł.

- Ostatnio zaczęłam stosować olejek rozmarynowy i zdecydowanie zauważyłam poprawę - przyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Sean Zanni/Getty Images, TikTok @melbellles

Pozostałe wiadomości